Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A különböző "bal"oldali...

Jeffrey Spender kérdése:

A különböző "bal"oldali politikusok mit akarnak elérni a magyarság leminősítésével és más hasonló kirohanásokkal?

Figyelt kérdés
Legutóbbi ilyesfajta kirohanás Bakó Krisztina PM-es képviselő honfoglaló őseinkről intézett gyűlöletbeszéde volt. Nem csak most az egyszer alkottak ilyesmit, akarták ezek már beolvasztatni a Szent Koronát, gyaláztak Himnuszt, szidták a Turult és az Árpád-sávot, egyszóval egy csomó magyar nemzeti jelképbe rúgtak, nem csak ellenzékben, hanem 2002 és 2010 között kormányon is művelték ezt, mit kívánnak elérni az ilyesmivel ? Azt gondolják, hogy majd ettől nőni fog a népszerűségi indexük ?
2016. márc. 2. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
A mostani magyar baloldaliak mind-mind internacionalisták. Mindent elutasítanak ami magyar, mindent üldöznek ami magyar, mert ők egy olyan Magyarországot akarnak ami csak nevében (vagy abban se) magyar. Nekik a cigány, a migráns, a szír, a zsidó testvér, kit az országba le kell telepíteni, munkát kell nekik adni, pozitívan kell diszkriminálni, a magyart pedig meghurcolni, megmérgezi a saját borát, a cigány pedig megissza, megbírságolni azokat a magyar nőket, akik engedély nélküli önvédelmi felszerelést tartanak, a rájuk támadó cigány/migráns állatot pedig harcképtelenné teszik.
2016. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan világ az utópiájuk, amiben már nem léteznek nemzetek, egy nemzetek feletti internacionalista világról álmodnak, ahol eltűnnek a nyelvek, az emberek közti különbségek, mindenki egyforma lesz, nem lesznek rasszok sem, különböző vallások sem, határok sem, az idealizált nemzetek feletti összeolvadt Európai Unió elterjeszkedik lassacskán az egész világon, miközben alatta lassan eltűnnek a nemzetek.
2016. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az igazság kimondása csak a hülyék szemében leminősítés. Többször is kérdeztem, egyszer sem kaptam választ: Szerinted a honFOGLALÁS békével történt? Csak mert nem...
2016. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj, Bakó Krisztának igaza van :D


te vagy, aki a legjobban kiabál a zsidók miatt, hogy ölik a magukat palesztinoknak nevezett arabokat, persze kizárólag egyoldalúan, az arabok nem tehetnek semmiről!! :D de persze a honfoglalás az teljesen rendben van, az dicsőséges volt :D elárulom neked, az ilyen emberek, mint te, ha zsidónak születtél volna, most a zsidókat szopkodnád fényesre, és a magyarokat sároznád, nem Bakó a probléma, hanem te

2016. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3: Finomabban is el lehetett volna mondani, amit akart, továbbá kevesebb ferdítéssel. Igen, voltak erőszakos tetteink, de ez nem csak ránk volt jellemző, ott voltak még a németek, a frankok, lengyelek, szláv oroszok és az észtek-litvánok, akik még jóval letelepedés után is vívtak egymással aggresszív, terjeszkedő és népirtással is járó háborúkat, pl hiába voltak mind a németek, mind a lengyelek katolikus keresztények, mégis a németek csomószor vívtak háborút a lengyelek ellen. Vagy hozzánk is betörtek nem egyszer, annak ellenére, hogy mi is keresztvíz alá merültünk.


A másik, nem minden hadjáratunk volt öncélú ragadozás, sokakat zsoldosokként vívtunk bizánci - bolgár stb zsoldban, és mások is, a normann vikingek és még sorolhatnám zsoldoskodtak.


És végül nem csak a mi Honfoglalásunk volt erőszakos, minden nép akkoriban erőszakosan keresett magának hazát, csak mostanra meg konszolidálódott az egész, pl a zsidók nem "csak úgy", önhatalmúlag kerestek maguknak hazát, éppen Palesztina / Júdea területére, hanem előzőleg nagyhatalmi engedéllyel, a Balfour-nyilatkozattal mehettek be Palesztinába.



#4: Mellélőttél, én nem szoktam zsidózni és a palesztin-zsidó konfliktus is hidegen hagy, keress más támadási felületet.

2016. márc. 15. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:

nem akartalak támadni, bocs, ha túlreagáltam, csak nagyon gyakran találkoztam ezzel... számomra a kézzelfogható dolog pont ez a kettősmérce, amit általában a nagymagyarok alkalmaznak, miközben a zsidókról kettősmércéjéről beszélnek...


amúgy azért így fejezte ki magát, gondolom, mert 1. ez a valóság; 2. éreztetni akarta a nézőpontok különbözőségét ( a törökök is lehettek itt dicső hősök, akik terjesztették birodalmukat, meg fosztogató, az adott terület erőforrásait felélő rablók is)

2016. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

átolvastam a teljes válaszodat, tényleg nem vagy agyhalott, bocsi a feltételezésért :D na szóval


1. minden honfoglalás és "hazaszerzés" erőszakos, hacsak nem lakatlan területet érint, természetesen a miénk is éppúgy az volt, mint az előttünk itt élőké, és a most zajlóké

2. a németek vezettek sok hadjáratot ellenünk, lengyelek ellen, de mi is vezettünk jópárat mind Nyugatra, mind keletre, mind Délre, mind mások zsoldjában, mind saját akaratból (zsoldos megbízásból háborúzgatni erkölcsileg semmivel nem másabb, mint rablócélból amúgysem)

3. a mai Izrael... hát, mondok pár tényt, ami könnyen leellenőrizhető, úgy gondolom, te nem fogod alapból tagadni ezeket, mégpedig:

- azon a területen végig éltek zsidók és arabok is több más kisebb népcsoport mellett

- ha már múltra hivatkoznak, a zsidók sokkal előbb voltak itt, mint az arabok

- az adott terület a Török Birodalom után brit protektorátus alá került

- az ENSZ tervezetében az szerepelt, hogy két államot hoznak létre: egy zsidót és egy arabot

- az arabok nem fogadták el, mondván, nekik az egész kell

- lejátszották háborúban, Izrael nyert, azóta megy arab oldalon a sírás


igen, vannak tipikus aljanép zsidók is felsőbbrendűségtudattal, de szerintem kb ugyanez az arány van a magyaroknál is éppúgy, mint az araboknál (az araboknál még több is szerintem a vallásukból kifolyólag, ismerek rengeteg muszlimot németországi munkaviszonyomból kifolyólag, 90 %-ban kedvesek, barátságosak, de amint iszlám környezetbe kerülnek, már kimutatják a foguk fehérjét, tehát kb mint itthon a cigók)

2016. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5/7 Időpont tegnap 23:13


Ne haragudj, de ezen mit és hogy mondjon finomabban? Nem azt mondta, még csak sugallni sem sugallta, hogy csak és kizárólag mi voltunk ilyenek. Tudom, hogy ez fáj, de nem voltunk különbek akkor, mint ők most.


Az ilyen "leminősítéses-hazaárulós-gyalázós" duma az, ami miatt az általános ember hányingert kap.

Az árpádsávos zászlót rákospajtás gyalázta meg először, a szélsőjobb kedvence. Innentől kezdve miről beszélünk?

2016. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!