Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a szülőkre hárítja a...

Miért a szülőkre hárítja a Fidesz a közpénz "elherdálását"? Hogy lehet ennyire szemtelen a kormány, hogy a civileket okolja ezért?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 7. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ismerheted már a Fideszt, hogy mindenki helikopter, csak ők nem.
2016. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
ilyenkor bezzeg tudnak okoskodni, de ha tényleg jól csinálnák a dolgokat, nem lett volna tüntetés! 582000 Ft ?Kb egynapi zsebpénze a nagyságos uraknak,a mi pénzünkből.Semmiség.Ha azt nézzük, hogy máshol milliárdok tűnnek el nap mint nap.
2016. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aki olvasta már pár kommentárom, az tudja, hogy erősen a tanárok oldalán állok és ugyanúgy a kormány ellen, de ez a cikk nem keltett bennem felháborodást. Tök jogos volt Németh véleménye.

Pontosan tudom, hogy ezzel törődtek legkevésbé a szülők, még én is csak most gondoltam bele, de ez könnyen adhat alapot a kettős mérce érvelési hibájának.


Akárhogy is azon az állásponton vagyok, hogy ezek az ebédpénzek így is úgy is a kukába landolnak az esetek többségében, mert aki tényleg beteg (az év folyamán) az nem tudja lemondani az ebédet, csak ha előre tudja, hogy pl. jövőhét szerdára lesz beteg. Ugyanígy a legtöbb szülői igazolással is.


Szóval azt mondom, hogy Németh véleménye tök jogos, csak nincs jelentősége.

2016. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

sörpocak Ma józan vagy?

Németh Szilárd mondanivalója teljesen rendben van.


És kiemelném, azt hogy a politikának nincs helye az iskolában!

2016. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Elméletileg egyet is értenék, de miután nem tudni, hány gyerek "sztrájkolt", nem tudható, mennyi is az a pénz. Egyébként tapasztalatból tudom, hogy az ingyen étkezők jelentős része nem mondja le az ebédet akkor sem, amikor megtehetné.
2016. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Németh arról is beszélt, hogy múlt hétfőn sok gyerek – értesülése szerint – azért maradt otthon, mert sok a tananyag. "


Persze hogyne. Azért maradtak otthon, mert kvázi legálisan lehetett lógni. Szerintem a 90%-uknak gőzük sincs, hogy mi az eredeti oka ennek az egésznek.


Az ebédről meg annyit, hogy 1.) egy politikusnak szerintem ebbe nem annyira kellene beleszólni, 2.) annyi pénzt biztos nem herdáltak el, hiszen a megmaradt ebédeket szét szokták osztani a többi gyerek között, 3.) Ha ennyit is "herdáltak volna el", még mindig aprópénz ahhoz képest, amit mások herdálnak el és most itt okoskodnak. Bagoly mondja...!

2016. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:

Ismerhetnéd már a narancs patkányokat. Ők mindig mindent jól csinálnak, soha nem derülhet ki olyan, hogy elcseszték a dolgokat. Mindig más a hibás. Mindig más a bűnbak.

Az elmúlt évek végig a bűnbakkeresésről szóltak. Ma a civilek, holnap a migránsok, holnapután a szülők, majd a tanárok, orvosok, ápolók, aztán a kőfaragók és a balett táncosok.

Ezen a nyomorékok soha nem fognak annyi felelősséget érezni, hogy beismerjék: Ők cseszték el. Méghozzá úgy elcseszték, ahogy csak el lehet cseszni valamit.

Olyan pofák nyilatkoznak narancs szinekben, hogy kapásból 10 évet adnék nekik. És ezek irányítják az országot? Hányinger.

2016. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira sok és teljesíthetetlen az anyag, hogy 1 nap lógás simán belefér ezek szerint.
2016. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

acelsziv


Az a legnagyobb baj, hogy sokan azért szavaznak KÉNYSZERŰSÉGBŐL a Fideszre, mert szerintük "Nincs más alternatíva", így a választók szerint a Fidesz a "legkisebb rossz"...

Azzal is egyetértek, hogy a kormány mossa kezeit, a Fidesz a "Szent és sérthetetlen", az "ártatlan", a "szegények megmentője", az egészségügy "megmentője"...

Persze!

Úgy sikerült "megmentenie", hogy az Egészségügyért felelős Államtitkárság 10000 ágyat vont ki a kórházakból, mert lesz helyettük "betegellátó állomás"!

Szánalom és ez már bicskanyitogató döntéshozatal!

2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és nyilván puszta rosszindulatból, nikike
2016. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!