Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország már ilyen fejlett...

Magyarország már ilyen fejlett volt 1982-ben? A műsorban felsorolt élelmiszerek elérhetőek voltak átlagemberek számára, vagy csak állami propaganda volt ez a műsor?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=thkqiI4ykK0


Először amikor indult, azt hittem ilyen 1995 körüli lehet és csak félreírás a cím, de aztán mondta a bemondónő, hogy 1982.



2016. márc. 7. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként egyre jobban úgy látom, hogy jobb lett volna abban a korban felnőni
2016. márc. 8. 12:02
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

#11: "Egyébként egyre jobban úgy látom, hogy jobb lett volna abban a korban felnőni"

Miért is lett volna jobb neked? Hétfőként nem volt tv-ben adás. Autóra éveket kellett várni még ha volt is rá pénzed! Propaganda osztály dolgozott mindenhol, besúgók voltak. Utcáról hazaküldhetett a rendőr! Ha ellenkeztél bevitt és olyan papírt állított ki hogy aztán nem biztos felvettek dolgozni vagy továbbtanulni ahova te akartad.


Elmesélem neked hogy egyszer március 14.-én beteg lettem, lázam volt, az orvos nem volt hajlandó kiírni iskolából!!! Tudod miért?! Mert másnap március 15.-e volt és félt hogy ellentüntetni megyek!!! Lázasan, betegen, rosszul kellett végig ülnöm az egész napot az iskolában! Meg is lett a következménye...tüdőgyulladással 2 hét kórház. Na így éltél volna 25 évesen akkor....

2016. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

'Elmesélem neked hogy egyszer március 14.-én beteg lettem, lázam volt, az orvos nem volt hajlandó kiírni iskolából!!! Tudod miért?! Mert másnap március 15.-e volt és félt hogy ellentüntetni megyek!!!'


És ez a doki praktizált a későbbiekben?

2016. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

"Miért is lett volna jobb neked? Hétfőként nem volt tv-ben adás. Autóra éveket kellett várni még ha volt is rá pénzed! Propaganda osztály dolgozott mindenhol, besúgók voltak. Utcáról hazaküldhetett a rendőr! Ha ellenkeztél bevitt és olyan papírt állított ki hogy aztán nem biztos felvettek dolgozni vagy továbbtanulni ahova te akartad.


Elmesélem neked hogy egyszer március 14.-én beteg lettem, lázam volt, az orvos nem volt hajlandó kiírni iskolából!!! Tudod miért?! Mert másnap március 15.-e volt és félt hogy ellentüntetni megyek!!! Lázasan, betegen, rosszul kellett végig ülnöm az egész napot az iskolában! Meg is lett a következménye...tüdőgyulladással 2 hét kórház. Na így éltél volna 25 évesen akkor"


Mikor ezt álmodtad egyszercsak beleért a kezed a bilibe és felébredtél.

Hagyjál már ezekkel a primitív hazugságokkal békén minket.

Ezekből csak az az egy igaz hogy autóra éveket kellett várni.

2016. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 MolotovPunk ***** válasza:

/Elárulom, hogy Magyarország, tehát Magyarország!, 1982-ben sokkal fejlettebb élelmiszeriparral és iparral rendelkezett mint ma. Úgy egészében Magyarország fejlettebb volt. A rendszerváltást követően az országot gyakorlatilag tönkretették. /


Ez viszont tényleg igaz.Magyarország sokáig ipari ország volt.Élelmiszeriparban,gyógyszergyártásban,buszgyártásban és mozdony gyártásban is jó volt.Sokkal jobb,mint most.

Egyébként úgy tudom gyógyszergyártásban még mindig jók vagyunk a németek mögött.Rengeteg magyar gyártmányú gyógyszert forgalmaznak nyugat Európában is.

2016. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14 es legy eros igazat mondott az illeto. engem is behivtak az agitacios propaganda osztalyra hogy keszitsek a munkatarsaimrol minden honapban "hangulatjelentest". Milyen tilos radiokat hallgatnak, leveleznek-e kulfoldiekkel, mirol beszelgetnek milyen a politikai hozzaallasuk stb. ez volt a III/3 as ugyosztalyhoz tartozo beszervezett ugynokok (besugok) munkaja. es ez csak a jeghegy csucsa, tudnek meselni hidd el.
2016. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!