Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fido-orbanistáknak milyen...

A fido-orbanistáknak milyen megoldásuk van a menekült problémára?

Figyelt kérdés
Ha bárki előáll egy javaslattal egyből fröcsögnek, de egy épkézláb javaslatot sem hallottam még sem tőlük sem a kedves vezetőtől. Ők mégis hogyan oldanák meg a menekültválságot?

2016. márc. 8. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyen. Pont, mint a 2010-es kampányban: minden rossz, ami van, meg amit más javasol, de mi se tudunk jobbat...
2016. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én megoldást kértem nem álláspontot. attól mert ők nem akarnak egyet sem beengedni még naponta ezrek jönnek be az országba. Vagy azt gondolják hogy ha eleget mondogatják a dolgot akkor a migránsok szublimálnak.
2016. márc. 9. 20:24
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Magyarországra jelenleg nem jönnek ezrével naponta, vagy te ezt esetleg másként látod? A kormány nem csak szavakkal van az illegális bevándorlás ellen, szeptember-októberben ha jól emlékszem elég nagy port kavart egy bizonyos kerítés, ami ha tetszik, ha nem, működik. Érdemes nézegetni a statisztikát:

[link]

(hosszútávon persze ez nem megoldás, de amúgy ezt nem is itt kell megoldani)


"A történelem ránk rúgta az ajtót, de nem a migránsokra kell haragudnunk, a legtöbbjük áldozat. A legnagyobb baj az, hogy mi európaiak nem azt tesszük, ami a mi érdekünk lenne. A modernkori népvándorlást igenis meg lehet fékezni. Nincs kő a szívünk helyén, igaz, az agyunk helyén sincs. Ha itt segítünk, ide jönnek, ha ott segítünk, ott maradnak" - jelentette ki Orbán Viktor.

Lehet Orbánt szeretni, utálni, de ebben a kérdésben eléggé igaza van. Ha itt segítünk, ide jönnek, ha ott segítünk, ott maradnak.

Amúgy ha már itt tartunk, én meg komolyan kíváncsi vagyok, hogy Te, vagy egy átlag antiorbánista baloldali milyen megoldást képzel el. Komolyan érdekel.

2016. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem a mi problémánk, nem nekünk kell megoldani ha mégis azt nem az EU határain belül. Konkrétan az USA módszerét alkalmaznám azaz tűzparancs az illegális határátlépőkre. Ezzel a módszerrel nagyon kevesen halnának meg a jelenlegihez képest mert el sem indulnának.
2016. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
semmilyen ne higgy nekik nincs megoldás. szerintem ez a migrácios dolog a listájuk legalján van ébredj fel! nem hiszek ezeknek a vilàgirányito pszhihopata egyebek csak felirt jegyzetekbol magolos megtanukt igéretes szövegeiknek beszédeiknek magunk vagyunk az élet urai nem azok akik irànyitjàk hol milyen megoldások semmi inkabb pusztulunk nem vllt elég hiszti amit a keletiben tettek kell még egész vilàgra ma nincs semmi normalis rend inkabb oszd meg uralkodj van meg aki gyengébb es szegenyebb az totalitalitás célpont zsebeljük ki. én ezt mondom làzadjuk ki a szabadsàgot épitsunk ki uj vilàgot jobb rendszerrel mert ez omlik jobban össze mint egy kártyavár. !!!
2016. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

van megoldásuk:

"Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!"

2016. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megoldás? Valami ilyesmi: "dögöljön meg az összes migráncs!".
2016. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!