Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Migrik jönnek, én hova...

KisHerczeg1 kérdése:

Ha a Migrik jönnek, én hova menjek?

Figyelt kérdés
Magyar migráns közösséget keresek a világban!!!!

2016. márc. 13. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ide minek jönnének? Még a magyarok is menekülnek innen.

Tavaly nyáron láttam videót róla, amikor a riporterek megkérdezték az egyiket, hogy miért akar annyira Németországba jutni, miért nem marad Magyarországon és csak beleröhögött a kamerába a nyilvánvalóan ugrató kérdés miatt.

Na, ennyit gondolnak rólunk.

2016. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szlovákiába, ahol a gyári melós tisztességesen megél, autózik. Jelentős magyar közösség is van.
2016. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

"Ha a Migrik jönnek"


Én még egyet sem láttam aki itt akar maradni, de magyar "migriket" külföldön sokat láttam.

2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
A legnevetségesebb, hogy ugyaan az a hibbant ballib sajtó adta le azt a videót, amin kiröhögték a magyar élet szinvonalat, amelyik most próbálja elhitetni velünk, hogy szegénykék a háború elől menekülnek németországig és nem gazdasági bevándorlók xd
2016. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, te elhiszed a Fidesznek MINDEN SZAVÁT???

Most őszintén mondd már meg nekem!!!

2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem számoltam még hogy hány szavát hiszem vagy nem......Nem tudom hogy mire gondolsz, kérlek hámozd ki!
2016. márc. 13. 21:34
 7/10 Quatermain ***** válasza:
0%
Szinte mind hozzánk nyútja be a kérelmét, eddig több mint ezren kaptak, ergo itt települtek le. Ingyen lakás, 216 ezer ft integrációs segélyként. Az otthonteremtési program működik, csak nem a magyaroknak. Rosszabb ha te is menekülsz, főleg oda ahol még többen ilyen van. Hiába vannak ott magyarok is, hamarosan menekülni fognak haza.
2016. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy ez nem igaz, viszont az utcán látottak alapján logikus.Néha egy amerikai filmben érzem magam amikor gyalog megyek a városban.
2016. márc. 13. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, akkor sem tudna tisztességesen hazudni ha az élete függne tőle.
2016. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

A világ tele van magyar "migrikkel".

Magyarország a migrációnak forrásországa és nem célországa sajnos.


Ki a fene akarna egy félfasiszta urambátyám mutyiországba költözni, ahol csak a kormányzati reklámokban "dübörög" a gazdaság? Ahol a kórházakba magaddal kell vinned a gyógyszert és a wc-papírt? Ahol a tanárok tüntetnek? Ahol percenként átírják az alkotmányt? Ahol képesek a félművelt tömegekkel elhitetni, hogy a migránsok jelentik számukra a veszélyt, miközben saját kormányzatuk kilopja a szemüket?

2016. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!