Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékot jelentene...

Hány százalékot jelentene adott esetben a Jobbiknak vagy a Fidesznek egy Vona - Orbán nyílvános vita?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2010. ápr. 2. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Vona lejáratná magát a végére, mint eddig minden Tv és rádió interjúban, a végére elszakadna nekia cérna és agresszívkedne. Ezért -5%

Orbán meg nem venné komolyan a dolgot, nem egy vitatkozós típus ő már kinőtt ebből. Ezért +-0%

Ha a mesterházi beszállna és hármas vita lenne inkább a vona a mesterházinak támadna. Szerintem a vita inkábba komcsiknak tesz jótk az ilyen helyzetben elég ügyesek ezért nekik +3-4%

2010. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kinőtt a vitából? Tehát már nem politikus?

A vita a komcsiknak tesz jót? Miért is? Majd az emberek eldöntik kire szavaznak és kész, a vitával tudnak a pártok nyerni és veszíteni is. Ha nem vitázok mert az az ellenfelemnek kedvez, akkor az engem minősít.


A kérdésre nem tudom a választ, éppen ezért érdekelne, de a Jobbiknak szurkolok.

2010. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Jobbikot népszerűsíteni, Orbánt már ismerik elegen ő népszerűsödni már nem tus. Hogy hány százalékkal azt nem tudom.
2010. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyszerű beszariság és semmi több. Mi az, h. kinőtt a vitából?! Egy politikus hogy nőhet ki a vitából? Szerinted a parlamentben mit fog csinálni? Ja semmit...


Mellesleg ebből is látszik, h. mennyit ér az egész fidesz meg az állítólagos programja!!!!

És az is vicces, h. orbán maximum csak a két forduló közt venne részt egy vitában, milyen sportszerű, és bátor!!!

2010. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vona lejáratná a Jobbikot,még Orbánnal szembeni vitában is.Bokrossal pedig a föld alá bújhatna.Mesterháziról nem tudom ,hogy emnnyire vitaképes.
2010. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kinőtt a vitákból... ezt észrevettük az utóbbi 8 évben, szépen hallgatott az mszp gazemberségeiről! + titkosítási törvény megszavazása, tényleg nem akar ő vitázni senkivel!
2010. ápr. 2. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen igaz, hogy hallgatott a Fidesz az mszp disznóságaiból, pl egy népszavazást is kezdeményezett a vizitdíj stb, amit meg is nyert.
2010. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt a népszavazást nem a Fidesz nyerte meg hanem mi, polgárok. De örülünk, hogy a Fidesz mellettünk állt az ügyben.
2010. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a jobbik lejáratná magát, és az orbánnak nincs mitől félnie, akkor miért nem áll ki? Egyébként évekkel ezelőtt pont, h. ő volt a viták egyik legnagyobb támogatója. Mellesleg nem csak a jobbik, hanem az lmp, civil mozgalom, mszp is várja a vitát. Nem gyanús a fidesz egy kicsit?
2010. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Vona lejáratná a Jobbikot,még Orbánnal szembeni vitában is"


Neked nem tűnt fel hogy orbán ki sem mer állni? Vagy te Ózdi vagy? D

2010. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!