Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-ellenesek miért...

A Fidesz-ellenesek miért tagadják le, hogy ők bizony leginkább balliberálisok?

Figyelt kérdés

Például ha valaki az ország minden problémájáért a Fideszt okolja és valaki azt mondja rá, hogy balliberális akkor mindig tagadja de valahogy mindig kiderül róla, hogy Együtt-Pm szimpatizáns, DK-s, liberális stb.


Jó példa erre a "pedagógus" tüntetés ami teljesen egyértelműen egy balliberális tüntetés volt, könnyen észrevehető ez a tüntetők követelésein, megnyilvánulásain is.



Akik a jelenlegi kormányt teszik felelőssé az ország helyzete miatt azok miért tagadják, hogy baloldaliak, liberálisok?



2016. márc. 16. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi van? :D
2016. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ja miért is hibáztatják a kormányt a kormány által létrehozott KLIK és életpálya-modell miatt. Rejtély. És mitől is lett balliberális tüntetés a pedagógus tüntetés konkrétan?
2016. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Ismét egy 8 bites fénylény, akinek fingja sincs a tanársztrájk lényegéről. A hozzád hasonló zsenik fejében gondolom a következő kép él: "tüntetnek mer péz kő nekik de dógozni meg nem akarnak". Imádom, hogy az agyatlan prolik minden sztrájkba azt hallucinálják bele, hogy az egész biztos azért van, mert a lusta dögök nem akarnak dolgozni és ez csak egy ürügy arra, hogy ne kelljen ma se bemenni dolgozni. Hogy mi is a gond az oktatási rendszerrel azt most had ne kelljen leírnom, mert egyrészt sokat kéne gépelnek és tudom, hogy az ittenieknek már a kétszeresen összetett mondatok értelmezése is nehéz, másrészt meg hiába írnám le, úgyse fognád azaz fognák fel, mert, mint azt fentebb említettem, a ti fejetekben lévő "lusta dögök sztrájkolnak csak" asszociáción nem igazán tudok változtatni.

Az ugye megvan, hogy a Jobbik rühelli a Fideszt (talán még jobban, mint a komplett baloldal), a Jobbik meg nem épp balliberális párt.

2016. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki ballipsibolsi brüxelxbürokrata illuminátista cionzsidó, aki nem nyalakodik a Király Úrnál?
2016. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kitagadja?
2016. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

#3

Igen. Az, hogy leléptem Magyarországról, leginkább nálam is annak köszönhető, hogy apám is ilyen "nem akasz doúgodzni büdöskülyökk!!!" mentalitás volt és még rengetegen a környezetemben.

Szerintem még mindig ilyen a fater, nem tudom. Nem igazán tartom vele a kapcsolatot, hála az égnek.


Szánalmas az a primitívség, ami otthon megy.

2016. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Egybemosni mindenkit, akinek nem tetszik a kormány, nem kicsit fekete-fehér nézőpontra vall?
2016. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a Fideszesek miért tagadják, hogy ők bizony leginkább kommunisták?
2016. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

#8


Rosszabbak. A Kádár-rendszerben én például egyszer sem hallottam, hogy "mindenki annyit ér, amennyije van."

Ilyet egy kommunista nem mond.


Ezek leginkább feudalisták.

2016. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Talán azért Kérdező, mert az ellenzék nem csak baloldalból áll. Erre nem gondoltál? Hűha!


Egyébként meg nevezd annak, aminek akarod. Kit érdekel? Ha ballibek, akkor azok, de 2018-ban majd leváltják a mostani garnitúrát szépen, oszt jónapot.

2016. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!