Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy a kormány...

Hogy lehet, hogy a kormány közeli Fideszeseknek több mint 400 hektár földje van? Ennyi a maximum, amit egy ember birtokolhat.

Figyelt kérdés

Mészáros Lőrincnek például 100 hektárral van több...

( Mindenki keresse meg azon a hírlapon, amit nézni szokott. Én megtaláltam anno az origon, az indexen, a 444-en és a kurucinfon is. )


2016. ápr. 4. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mészárosnak már közel 4000, azaz NÉGYEZER hektár földje van, ezen felül még újabb pályázatot nyert, most viszont DUNAKESZIN akar iskolát és SPORTCSARNOKOT építeni!
2016. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
az iskolára már nem maradt nagybetű?
2016. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy akarják. A 400 hektár a papír. A negyvenezer meg a valóság. Lehet felébredni.

Ja, hogy miért akarják? Mert tehetik. Hagyják nekik.

2016. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak tudnám minek ezeknek ennyi föld. Nem hogy művelni nem tudják, be se tudják járni egy hónap alatt se.


Még pár év és mire észbe kapunk köpni se tudunk úgy, hogy ne egy fideszes földjén landoljon.

2016. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm, valahol olvastam egy cikket hogy 10-ből egy nem Fidesz közeli ember kapott földet. Nagylelkűek hogy annyit adtak....
2016. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebben az országban már mindenki fidesz közeli, aki egy kicsit is tehetséges mer lenni...
2016. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!