Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökken annak a pártnak...

Miért csökken annak a pártnak az utolsó héten a támogatása, amelyik az egyetlen megoldás lenne a mostani helyzetre?

Figyelt kérdés
Természetesen ez a párt a Jobbik.
2010. ápr. 6. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

A jobbik még be sem jutott a parlamentbe és már rengeteg kétes, rossz ügye van. Már maga a tudat, hogy Orbán Viktor lesz a miniszterelnök nekem ettől már jobb lesz.

A jobbik nekem túl radikális, Vona Gábor azt mondja, hogy vegyük vissza együtt az országot, de kitől, honnan kell visszavenni?

2010. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

"Nem csökken. Rohamosan erősödik."


Hmm.. [link]


Egyébként az értelmes emberek egyre inkább átlátnak a szitán és rájönnek, hogy a Jobbik egyszerűen egy nevetséges, szánalmas és visszataszító gyülekezet. Gyűlölködésen kívül semmit sem kínál, az értékrendje és az ún. "programja" pedig ellentétes az ország érdekeivel, a hazánk lejáratásában és sikertelenségében érdekelt szomszédaink örülnének csak neki. Főleg a volt szoclib tábor legdemagógabb, kilóra megvehető tagjai azok, akik még kitartanak a Jobbik mellett.

2010. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Az egyetlen megoldás? A Jobbik egy teljesen rossz megoldás, ha érdekel akkor tételesen elkezdhetem sorolni, hogy milyen hibák tömkelegére épül a programjuk.

A jelöltjeik alkalmatlanságáról nem is beszélve.


Van a Jobbikon kívül még 5 másik párt akikre szavazni lehet, és bár ezekböl a többség szintén elszomorítóan pocsék programmal vagy emberekkel indul, a Jobbiknál azért lényegesen jobb lehetöségek vannak.


Ezt látják be egyre többen, ezért csökken a párt támogatottsága.

2010. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a Jobbik?
2010. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!