Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok, tényleg a mongolo...

Mi magyarok, tényleg a mongolok leszármazottai vagyunk?

Figyelt kérdés
Olvasom az ilyen-olyan internetes oldalakon a kommenteket, és néha a hajam égnek áll tőlük. Annyi sértés, annyi gyűlölködés, és nem értem hogy miért? Nincs olyan nap, amikor ne olvasnám legalább egyszer azt, hogy "ti vagytok Európa valódi migránsai", vagy "takarodjatok vissza Mongóliába"...
2016. ápr. 12. 00:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
NEM.
2016. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Tejóég! Ezt hol olvasod? Külföldi vagy hazai kommentek ezek?
2016. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
én csináltattam dns vizsgálatot, nyugat európában skóciáig vannak rokonok. de mondjuk ez a tükörből is kiderült, Mongólia felé nem sok kék szemű van. egyébként meg nem tökmindegy? a határok elsősorban a fejekben léteznek, jó lenne már elfelejteni őket a többi bürokratikus marhasággal együtt
2016. ápr. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

atyaég, milyen primitív oldalakon írnak ilyet?


2-es, nyilván külföldiek, hülyén venné ki magát, ha magyar írná a másik magyarnak, hogy takarodjon vissza Ázsiába :D

2016. ápr. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

A Matolcsy terjeszti. Nem tudtátok?


[link]

2016. ápr. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Jó, megnyugodtam. Csak itt is van már annyi magyarul beszélő nem magyar, hogy a fene tudja... De azt, hogy a külföldiek mit mondanak ki nem xarja le. Mi védtük meg a keresztény Európát anno, most meg fújolnak ránk és hívják befele a muzulmánokat. Álszent senkiházik, rasszistáznak és mongoloznak egyszerre. Idióták, tényleg nem éri meg velük foglalkozni.
2016. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%
Én mindig tudtam hogy a dzsidzic kán nemzet minket. Legyen áldott! Béke poraira.
2016. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer youtubeon egy video alatt egy orosz nő megemlítette, h Oroszországban, a mongol határhoz közel van egy Székely nevű kis falu, meg egy másik szintén magyaros hangzású, de annak a nevére már nem emlékszem. Rákerestem, és tényleg! Szóval nem kizárt, h jártunk arra, de h mongolok leszármazottjai lennénk, azt túlzásnak tartom.

Ez főleg a román és szlovák nacionalista internetwarriorok mániája. Ők mongoloznak, a magyarok válaszul lecigányozzák őket és ettől keménynek érzik magukat...

2016. ápr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
28%

Igen

De ettol meg nem vagy egy rossz ember.

Unnepeld mongoloid gyokereidet

2016. ápr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki a mongol gyökereid miatt piszkál,kérdezd meg tőle,hogy nekik mennyi Nobel-díjasuk van! :)
2016. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!