Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltunk be minden...

Miért nem tiltunk be minden munkát vasárnap?

Figyelt kérdés

A rendőr, tűzoltó, mentős, orvos nem ember? Nekik nem jár szabadnap? Olyan kevés lakástűz van, hogy 6 nap alatt bőven el lehet oltani mindet, aki meg beteg, menjen kórházba hétfőtől szombatig. Miért pont vasárnap jut eszébe?


A tömegközlekedésről ne is beszéljünk, amikor a buszsofőr gyermekei otthon sírva kérdezik az anyjuktól, hogy "Apa hol van? Apa hol van?" De ő csak könnyeivel küszködve csak annyit tud mondani, hogy "Dolgozik kicsim, csak délután 3-ra ér haza"


És a vendéglátós? Jegyszedő? Miért nem tudnak az emberek kedden este eljárni szórakozni?

A munkások is szeretnének a családjukkal lenni, mégsem áll le rengeteg gyár vasárnapra.

A papot nem is említem, akinek minden áldott vasárnap dolgoznia kell.


2016. ápr. 14. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha következetesek lennénk, az otthoni munkát is tiltani kellene! (Mondjuk én szeretem sóletet.)
2016. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, a második világháborúban elszenvedett zsidó sérelmek miatt tiltsuk be a szombati munkát is
2016. ápr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán bármelyik napon végzett bármilyen fajta munkát be kell tiltani. Aki meg dolgozni akar, az büntetésképpen fizessen. Sok helyen amúgy is ez van már.
2016. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a Fityisz meg a kdnp ködös magyarázatait vesszük alapul, akkor simán mindet be kellett volna szüntetni. A mentősnek, az éttermi szakácsnak is jár a vasárnap.
2016. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Valamit nemjól tudtok. A vasárnapi bolt bezárást pont a fidesz kezdte. Azért hozták vissza mert az ellenzek meg a többi buta ember vasárnap tud csak bevásárolni. A tűzoltókat , rendőröket meg nem kell idevenni. Ők 24 / 48 idő beosztásba vannak. Tehát ha vasárnap bent is vannak, utána két napig biztos hogy otthon lesznek. Ilyen az mikor az ember saját maga alatt vágja a fát. Nem vagyok fideszes, de talán ez volt az egy jó dolog amit bevezetett.
2016. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem imádkozzunk mindannyian Szent Istenhez, hogy küldjön nekünk jó keresztyén robotokat és akkor ők majd dolgoznak helyettünk, mi meg mehetünk minden nap templonyba a bűnök bocsánatjára és Semjén Zsóti legnagyobb gyönyörűségére.
2016. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Be kellene. Ezt már én is mondtam.
2016. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

'mi meg mehetünk minden nap templonyba a bűnök bocsánatjára'


És ha én nem akarok templomba menni, akkor mi van? :D

2016. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki figyelmét felhívnám: az evés munka. Az előkészítéséről már ne is beszéljünk. Szörnyű.
2016. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!