Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj az embereknek, hogy...

Miért fáj az embereknek, hogy eltörlik a vasárnapi boltzárat?

Figyelt kérdés
Lassan facebookon is meg itt is vasvillákat ragadnak, hogy senki ne menjen boltba vasárnap. Én ezt nem értem. Mintha eddig nem lettek volna nyitva boltok hosszú éveken át vasárnap, mert erre volt igény. Egy évig voltak zárva, szóval kevesebbet voltak zárva, mint nem. Akkor mi az a nagy probléma? Úgy csinálnak, mintha 20 év után nyitnának ki újra, nem pedig egy.

2016. ápr. 14. 13:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A másik meg, úgy csinálnak, mintha a család rovására menne a dolog. Meg a templom. Miért is? Senkit nem kényszerítenek be a plázába, és arra sem, hogy emiatt ne menjen templomba.
2016. ápr. 14. 13:06
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert az emberek nem hülyék.
2016. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Ez ilyen van sapka - nincs sapka dolog. Tökmindegy mit, de az aktuális kormánypárt csinálta = szar.
2016. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, 1 éve szinte mindig vasárnap mentem bevásárolni.
2016. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak néhány eladónak vagy maszek kiskereskedőnek nem tetszik. Az eladó mehet dolgozni vasárnap is, a maszek meg fél hogy kevesebb vevője lesz mert a bevásárlóközpont csábítóbb a vevőknek. Az éjjelnappaliban vasárnap megvették a száraz zsemlyét is 30 Ft-ért. Ha a bevásárlóközpontban megveheti frissen sütve melegen 15 Ft-ért akkor ki veszi meg a százazat 30 Ft-ért?
2016. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
százazat helyett szárazat.
2016. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem trijjanon fáj.
2016. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem véletlenül osztja meg ennyire az embereket.

Nekem sok ismerősöm van, aki kereskedelemben dolgozik, mert éppen nem tanult tovább, elvégzett egy középiskolát és azzal nem tud sehol elhelyezkedni, hát elmegy eladónak.

Nincs választási lehetősége, hiába mondják mások, hogy nem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy dolgozzon annál a cégnél. Vagy ott dolgozik, vagy éhenhal, akkor inkább ott fog dolgozni és csendben marad.

Rengeteg fiatalnak, családosnak jól jött a szabad vasárnap, a fiatalok el tudtak menni szombat este szórakozni, a családosok valóban együtt voltak.

Az a néhány ember, aki meg pont vasárnap akar cipőt venni, vagy pont 6 napig nem tud vásárolni, csak vasárnap, szerintem annyira elenyésző és nem is indokolt.

Minden arról szól, hogy vásárolj, költsd a pénzed, vegyél mindenből kétszer annyit, mint amennyire szükséged van, vedd a sok felesleges sza..rt, aztán dobd ki és vegyél újat. Pont jó, hogy egy héten egy napra megáll ez az őrület, nyugi van, éhenhalni nyilván senki nem fog és a kereskedelemben dolgozók nagy részének is ezerszer jobb.

Az meg, hogy többet lehet keresni vasárnaponként... jó duma. A tolvaj főnökök nagyrésze szépen elkönyveli, hogy ő járjon jól.

2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Csak a fideszeseknek fáj, presztízskérdés nekik. Kár erőlködniük, de ha akarnak, hadd buzdítsanak.
2016. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Hagyjuk már ezt a hülye fideszes témát. Miért kell egész Magyarországot két táborra osztani? Fideszes vagy, vagy nem? Őrültség! Aki ezen lovagol minden nap és fröcsögve szidja a fideszt, az elmebeteg. Ja, és nem vagyok fideszes :D
2016. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!