Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok magyar szervkereskedele...

Tudtok magyar szervkereskedelemmel kapcsolatos ügyeket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Időnként felröppen egy-egy kacsa, mi szerint gyerekeket, fiatal lányokat rabolnak el, de ezekről rendre kiderül, hogy szenzációhajhász álhír.
2016. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos többnyire eltussolják az ilyen ügyeket. A hírhedt Hajógyári esetekre is ma már csak kevesen emlékeznek.
2016. ápr. 19. 12:24
 3/7 anonim válasza:
50%
Én hallottam, naon megbízhato forasból, hogy az unokatesómnak az osztálytársának az anyjának tesója eccer bement az Ázsiába, teljesen kopaszon, vásárolni pár kínai cipőt. Aztán ahogy ismerjük az egész sztorit, kinyílt a csapóajtó, és beleesett a csapóajtóba. És akkor az volt a szerencseje hogy a barinője az kint várt mert ugye feltünt neki hogy naon sokáig van bent olyan kíni cipőt vásárolni a pasija, szóval hogy már sokáig bent volt és akkor ezért ráhívta azt Ázsiára a TEK-et, és kijött a TEK és a rendőrseg, meg az antesz, és megtalálták a csávót lent az alagosrban kinőtt hajall, és (nem hazudok!!44négy) volt még +3 szíve, meg egy makkja pluszba. Azóta nagy szíve!! Xóval sztem néha nem is oan rossz hogy elrabizzák az embert a japcsik az ázsiában. :-)
2016. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Hajógyáris eset tényleg para, de az ilyen kínai üzletes urban legend-ek már eléggé lejárt lemezek.
2016. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off: Mi volt a hajógyáris eset?
2016. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak cáfolatot találtam róla, régebben olvastam szülők nyilatkozatát is, persze az is lehet kamu (de sajnos kinézem a rendőrségből, hogy ezzel kapcsolatban ködösíthetnek):

[link]


Az mondjuk jó kérdés, hogy hogyan választják ki ilyenkor a megfelelő donort (gondolom, az sem tökmindegy, kinek a szerveit rakják be valakibe, kell előtte egy csomó vizsgálat).

2016. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azsiacenterben el a szervkereskedelem. A tulaj cegenel dolgozik a pasim es a kozvetlen kollegaja mondta.
2018. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!