Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Jobbikból eltávol...

Most, hogy a Jobbikból eltávolítják a szélsőségeket, mi lesz a szavazóival?

Figyelt kérdés
Kire fognak szavazni 2018-ban a mostani 16 éves, turulmadaras pulcsiban és terepmintás nadrágban járó, Kárpátiát hallgató, sorkatonaságot visszahozni akaró gyerekek? Kire fognak szavazni a saját fővárosukban autókat gyújtogató, alkoholt előszeretettel literszámra fogyasztó, rendőrdobáló "hazafiak"? Ki fog alakulni egy új párt ezeknek az embereknek, vagy a Magyar Hajnal fog megerősödni?

2016. ápr. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudni még, mit hoz a jövő.

A Jobbiknak viszont csúnya vége lett. :)))

2016. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
1 elvesztett szélsőséges helyett szereznek 3 épelméjű szavazót, úgyhogy nem kell őket félteni.
2016. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg kirúgják a szélsőségeseket én rájuk fogok szavazni.
2016. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Röhögve olvasom most a Kuruc.info-t, ami a Jobbik és Vona ellen fordult. :D:D:D:D:D:D


Még hogy Nováknak semmi köze nem volt az oldalhoz. :DD


[link]

2016. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Ezek az általad említett "csoportok" eddig is túl "puhánynak" tartották őket, ezért nem szavaztak rá tehát már nem "vándorolnak el" úja.


Amúgy migránsellenes, EU ellenes plakátok hatására Fideszhez "átingázók" nagyrészt ez a csoport.

2016. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
És pont Hitler szülinapján szakad szét a párt. :D:D:D:D
2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg kiszórják a radikálisokat és változtatnak, akkor meg fogom gondolni, hogy rájuk szavazzak. Legutóbb nem szavaztam ( bár inkább szavaztam volna bármire, csak ne lett volna meg a 2/3 ).

Ezt majd a '18-as programjuk dönti el.

2016. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem politikailag logikus lépés a radikálisok kiszorítása. Egy néppártosodó jobbik radikálisok nélkül elfogadható alternatíva lehet a fideszből kiábrándult szavazóknak. Az országban jelenleg uralkodó hangulat alapján ez pedig többszöröse az elvesztett radikális szavazóknak. Ha a radikálisok találnak maguknak egy új pártot és a jobbik jól taktikázik, akkor a fidesznek fel lesz adva a lecke, ha nem akarnak kisebbségben kormányozni, vagy koalícióban egy kevésbé radikális jobbikkal, akik azért nagyobb szeletet akarnak majd a tortából mint a KNDP.
2016. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel aláírták a halálos ítéletükén innen csak lefelé visz majd az út.

Bár választást így se fognak nyerni hiába mondják h "Néppártosodás"

Volt egy radikális táboruk amit most szétvertek. A másik kettőbe tartozó emberek meg nem fognak hozzájuk csapódni. Mer mért tennék ?


Nekik ott van Viktor v Gyurcsány, v Schiffer v Tóbiás....

2016. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!