Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Behűtöttétek már a pezsgőt? A...

Behűtöttétek már a pezsgőt? A választási műsor végeredményére? Nálunk már didereg!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak a FVidesz és néhány szélsőséges várta a kormány lemondását 2006-ban,de nem az egész ország!

Akérki lesz kormányom,az egyszerű embereknek semmivel sem lesz jobb.Senki nem fogja elhozni a Kánaánt.Sőt! Nem vagyok jós,de nem lehtetlen,hogy pár év múlva visszasírja az ország többsége az MSZP-t.?ég a fanatikus Jobbikosok is.

Nem vagyok MSZP-s,sem libsi,sem Fideszes.

2010. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

"tök mindegy csak az mszp húúúzzon a bánatba"


ez a lényeg, hogy nem mind1, nem az a fontos, hogy húzzon el ,hanem az, hogy olyan kormány kerüljön a helyére aki tenne is valamit.


sok idióta CSAK azért szavaz a fideszre, mert nem tud róla semmit, így nem lát semmi gázosat benne, de ezzel az mszp ellen szavaz. gratula...

2010. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pff, nekem hála a jó égnek nem a politika uralja az egész életemet. Kíváncsi vagyok a választások végeredményére, érdekel, de mindenféle választás nélkül is találok okot a pezsgőzésre, ha arról van szó. Pl. a pont egy héttel később lévő szülinapom is ilyen :) Bocs, az nekem kicsit fontosabb, hála a jó égnek :D
2010. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Én még tüzijátékot is vettem, jönnek a haverok, lesz bográcsgulyás, magyar pálinka, magyar bor, és KÁRPÁTIA fog szólni egész este, de olyan nagyon mi se készülünk csak ennyi.
2010. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, 1000 éve nem ittam pezsgőt :)

Az meg hogy ki nyer, .... Nem fogok magasabb életszínvonalon élni, az is biztos, hiába nem voltam egy percig sem munkanélküli.

Nem jön el a Kánaán, de azért reménykedni lehet :)

2010. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!