Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi liberálisokat...

A magyarországi liberálisokat nem zavarja a román zászló? (úgy mint ahogyan a román liberálisokat a magyar)

Figyelt kérdés

NEM troll kérdés! (mielőtt még valaki sértődve jelentgetni kezdené)


ITT A LINK:

[link]


Magyarországon a liberálisok büszkén vallják, hogy Mátyás királyunk valójában egy román volt (tapasztalat).

Továbbá arról is meg vannak győződve, hogy Hunyadi János is szintén Ioan de Hunedoar névre hallgató román volt.

Horthy Miklós kormányfőnkhöz képest szerintük Hitler ártatlan volt.

A szlovák nyelvtörvény szerintük nem diszkrimináció, de amikor a migránsok túl cukros kompótot kaptak az már igen (444-re gondolok).

Sorolhatnám még nagyon sokáig kedves liberális testvéreink nézeteit, nemrég is arra hivatkozva akarták beengedni a migránsokat, mert az aradi vértanúk is migránsok voltak (PM).


Ellenben a Romániában a liberálisokat ott helyben agyonvernék (durván fogalmazva) ha például kicsit is kétségbe vonnák a dák-román elmélet tökéletességét.

És még Székelyföld ellen is aktívan fellépnek:

[link]


A román liberálisok is teljesen benne voltak, hogy Trianon napja nemzeti ünnep legyen Romániában és mindenkinek (magyaroknak is) kötelező legyen ekkor ünnepelnie:

[link]


Bár nemcsak a román liberálisok ünnepelnek Trianonnak, hanem magyarországi társaik is:

https://www.youtube.com/watch?v=vV6yPjb1fZI



2016. máj. 2. 19:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Én liberális vagyok. (valódi, nem LMP-s vagy PM-s)


Szerintem pár szélsőséges idióta anarchistát leszámítva senki nem gondol olyanokat mint amiket felsoroltál.


Egyébként engem nem zavar a román zászló.

Teszek rá jó magasról.

2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

# 1


Bárcsak a román liberálisok is így gondolkodnának...


Talán nem is nagyon mernének ilyenek lenni ha a magyarországi liberálisokat jobban zavarnák a magyarverések mint a rovásírásos táblák:

https://www.youtube.com/watch?v=1ZzXlG96rNI

2016. máj. 2. 19:35
 3/36 hollófernyiges ***** válasza:
59%
Gratulálok, építettél magadnak egy szalmabábot (nem is egyet, kettőt), akit kedvedre utáhatsz és köködhetsz.
2016. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 tetro ***** válasza:
78%
Engem az alfahir zavar mint forrás.
2016. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 tetro ***** válasza:
14%

19.35

engem jobban zavar az ha valakit megvernek, mintha krixkraxokkal ír ki bárki bármit bárhová. akkor én nem vagyok liberális?

2016. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

# 3


Mi a szalmabáb? Amiket leírtam megtörtént esetek. Nem találtam ki semmit sem.


# 4


Attól, hogy egy nem-liberális hírportál ír valamit attól még a hír az hír.


# 5


Egy magyar ember SOHA nem nevezi "krixkrax"-nak saját nemzetének ősi írásrendszerét.


Ha pedig jobban zavar, hogy a románok verik a magyarokat akkor miért nem csináltok is úgy?

2016. máj. 2. 20:33
 7/36 anonim ***** válasza:
51%
A liberális ott árt, ahol tud. Nem törődik ő igazából a kisebbségekkel, csak eszközként használja őket, lényeg, hogy minél excentrikusabb legyen az akit felkarol és minél jobban bomlaszthassa a hagyományokat, a nemzeti, vallási, szexuális stb. minoritások és egyes aberrációk támogatásával és kihasználásával szétzilálhassa, rombolhassa az egyetemes emberi értékeket.
2016. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy zavarja őket amikor utálják a magyarokat, és inkább nyaliznak a románoknak. Megvan a közös, kedvenc témájuk.


Szóval a magyarok ellenségeivel paktálnak a "derék 'magyar' liberátorok".

2016. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 tetro ***** válasza:
28%

20.33

Ja. Olyan ösi hogy 20éve meg csak nem is lattuk sehol

Szoval nem vagyok magyar. Akkor liberalis is vagyok?

Hogy kellene tennem? Mire gondolsz?

2016. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

# 9


Csak te nem láttad sehol 20 éve, mivel akkor még csak egy pajkos gondolat sem voltál édesapád fejében.


De szerencsére a történészek már látták korábban is:

[link]


Mellesleg nagyon jól tudod te is, hogy nem erről szól a kérdés, csak valamibe bele kell kötnöd, hogy eltereljed a témáról a szót (mindig ezt csináljátok itt az oldalon).

2016. máj. 2. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!