Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az osztrákoknál 51,...

Miért van az osztrákoknál 51, 000 GDP/fő, ami Magyarországon csak 14, 000?

Figyelt kérdés
Pedig én azt hittem, hogy mi sokkal okosabbak vagyunk náluk, hiszen mi elleneztük a bevándorlást, ők meg nem!
2016. máj. 3. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtaláltad az okot. Mi ellenezzük a bevándorlást, puff neki, mindjárt 14000 dzsídípí. Ők nem, meg is fogták az isten lábát, 51 rugó, amindenit. Pedig csak ennyi lenne az egész, beengedni egy csomó migráncsot, és máris hipp - hopp dőzsölhetünk.


Vagy várjál, biztos, hogy nem ellenzik? És a "szárnyas kapuk"?

2016. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Pedig én azt hallottam, hogy mióta Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr megmentette az Univerzumot, azóta minden európai ország irigykedik ránk, hogy nekünk mennyire jó, milyen remek Miniszter Elnök Urunk van és nekik is kellene egy ilyen Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr.


Ezért is csodálkoztam el rajta, hogy ennyire le vagyunk maradva termelésben. pedig állítólag az osztrákok tiszta hülyék, mi meg okosabbak vagyunk.

2016. máj. 3. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy biztos:

Neked sincs sok eszed, az tuti.

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2016. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Szerintem sem.

Én csak görbe tükröt adok másoknak. :))

2016. máj. 3. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg csak lejáratod magad. :)
2016. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Nem tetszik, amit mondok, igaz? :)

2016. máj. 3. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem a Miniszter Elnök Úr találta fel a 14eGDP-t! Előtte már sokan dolgoztak azon, hogy ilyen alacsony legyen. A lista nem teljes!

Rákosi Mátyás, Kádár János, Lázár György, Grósz Károly, Németh Miklós, Antall József, Boross Péter, Horn Gyula, Gyurcsány Ferenc, Medgyessy Péter, Bajnai Gordon.

2016. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 Ja, sok külföldi ember mondja, hogy Orbán jaj de jó arc... Igaz, a kerítésesdi még mindig sokkal jobb , mint amit a Merkel csinál, de amúgy nem ismerik Orbánt részletesen, nem tudják milyen is valójában... Nem laknak itt Magyarországon.

Miért csak 14e a GDP?

Sok oka van.

A rendszerváltás túlságosan egy szűk réteg zsebei igényei szerint ment, nagy a korrupció, a második világháború után nagyon elszegényedett az ország, az oroszok is magukkal vittek sok pénzt az országból.. Szerintem leginkább ezek miatt.

Magyarországnak a mezőgazdaság az esélye, de az lerohadt. Hát...

2016. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!