Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a jobbik támogatott...

Most, hogy a jobbik támogatottsága csökken, a jobbikosok bepörögtek?

Figyelt kérdés

5 percenként kiírnak valami fideszt, mszpt lejárató kérdést.

érzik a véget?


2010. ápr. 9. 01:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy csökkent volna. Már az EP előtt is hülyeséget jósoltak a szondák.
2010. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dávid ***** válasza:
29%

Hát az emberek kezdik felismerni h a multik (Suzuki,Audi,Nokia) nem helyettesíthetők magyar cégekkel.


A kisbolt meg 2x olyan drága, mint a Tesco.

2010. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Áááá,ma teljessen kész voltak a Jobbikosok...,ahol tudtak ott kötöttek bele a Fideszbe kérdés formájában..,nagyon kapálóznak a csórik:DD
2010. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Azon majd gondolkodj el mennyivel drágább a kis bolt mint a tesco te ostoba..
2010. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

én nem tapasztalom, hogy csökkene a támogatottság,...de ha mégis, akkor se pörögnék be, bőven meglesz a százalék a parlamentbe jutáshoz!

egyébként csak elmesélnék egy esetet. buszon jöttem haza a melóból, a szembe 4-es ülésen ültem, felszállt egy régi haverom,aki gárdista...köszön, hogy Szebb jövőt pajtás!leült mellém, 20 percig kedélyesen elpolitizálgattunk, aztán mikor én leszállni készültem, ugyanúgy Szebb jövővel köszöntem el tőle. erre a másik négyes ülésről odaszólt egy ismeretlen középkorú fickó:Szebb jövőt,..visszaköszöntem neki,...erre a fickóval szemben ülő hölgy is ugyanúgy! na mondom, de szépen összejöttünk,...és fennhgangon megkérdeztem:

-van még valaki "magunkfajta" itt? mert akkor mindenkinek Szebb Jövőt!

kb még nyolc ember válaszolt vissza,sokan nevettek,egyikük V-t mutatott az ujjaival...és ez egy egyszerű hajnali munkásjárat ami az éjszakai műszakból viszi haza a vidékieket!

szerinted ez a csökkenő tendencia mintaképe????

2010. ápr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Tudjuk...2006-ban is igy volt. 15%-ot szorozz meg 3-al es akkor ki van bajban?
2010. ápr. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

"Hát az emberek kezdik felismerni h a multik (Suzuki,Audi,Nokia) nem helyettesíthetők magyar cégekkel. "



Na erre meg külön büszkék lehettek hogy a világhírű magyar autógyártás sikerült idáig süllyeszteni hogy most a rühes audi gányolatait, meg az ótvar szuzukit rakjuk össze. És a köcsög még azt írja nem helyettesíthető. Ilyen szarokat még sosem gyártottunk mint most ez már nevetséges. A magyar Csepel teherautó volt a világon a leghíresebb mert ő tudta először úgy megmászni a himaláját hogy nem forralta a vizet:


[link]


A magyar IKARUS buszokat európaszerte exportáltuk. És akkor még nem beszéltünk a RÁBÁról. Ma meg ilyan szar szeméttel kínlódunk mint az audi meg a suzuki mikor egyik sem magyar fejlesztés. Szégyen gyalázat..

2010. ápr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lesülhetne a bőr a pofátokról, hogy még az audi meg a suzuki nem helyettesíthető. Mercedes-t, BMW-t megszégyenítettük, nem ilyen ótvar audikat, suzukikat.
2010. ápr. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Legalább olyanok ne írjanak már akiknek fogalmuk sincs a magyar autóiparról.
2010. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy érzik a véget. A FideszMszp.
2010. ápr. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!