Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült, hogy az unió a...

Kiderült, hogy az unió a magyarok földjét akarja. Itt az idő kilépni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 29. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Itt az idő! Utána a külföldiektől visszavesszük a földeket, beültetjük cukorrépával, újranyitjuk az Unió miatt bezárt cukorgyárakat, mely felszívja az összes munkanélkülit, és végre megindul a tisztes gyarapodás e sokat szenvedett elnyomott nemzetnek!
2016. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi derült ki? Ezt már EU-ba lépéskor aláírták.
2016. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Az Unió...


Tudod, mit az az Unió? Az az Európai Unió. Tudod, egy egy szövetség, amelynek Magyarország a TAGJA. Vagyis Magyarország is az Unió. Folytassam, miért baromság, amit írsz?

Kb. mintha azt írnád: Magyarország a szabolcsiak földjét akarja.

2016. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

"Kb. mintha azt írnád: Magyarország a szabolcsiak földjét akarja."


Igazad van, én ezért itt üzenem, hogy ha Heves megyébe jössz, akkor sem veheted el a heves megyeik földjét!!!!

2016. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg Somogy megyébe jössz meg kell várnod míg valaki elmenjen hogy ugyanannyian legyünk!!!
2016. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Be sem lett volna szabad lépni ebbe a szarba.
2016. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%

"az unió a magyarok földjét akarja"


Oszt' mégis mit csinálnak vele? Elviszik? Megművelik?

2016. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

Azé az ország, akié a föld. Nyugat ki akarja vásárolni alólunk a földet, hogy földönfutókká váljunk, és megszűnjön nemzetünk.


Cseles egyébként ez a "tőke és a letelepedés szabadsága". Gazdag emberként szerződést kötök szegény szomszédommal, hogy bármelyikünk megvásárolhatja a szomszéd házát. Ezután megvásárolom a házát, majd közlöm vele, hogy vagy a szolgám lesz a házamban, vagy mehet, amerre lát. Ügyes! Naggyon üggyes!

2016. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

Jó, hát értem én, hogy mi magyarok, félünk az ilyen földbiznisztől. Mégiscsak vásárlással lett a miénk a Kárpát-medence. De azért kicsit más kor van...

Azt írod: "Azé az ország, akié a föld." Ezt a jogát mégis hogyan gyakorolja a föld (külföldi) tulajdonosa? Tudtommal Magyarországon - egyelőre - demokrácia van, vagy legalábbis választás útján döntjük el, hogy ki irányítsa az országot. Egy földműves (földtulajdonos) mégis hogyan szól ebbe bele? Ha bele tudna szólni, akkor nekünk már most mindegy. Meg aztán: idejön a nyugati akárki. Mennyire biztos az, hogy amit ő tenne, az rosszabb, mint amit azok tesznek, akiké most a föld? Mert azt lehet mondani, hogy most legalább "magyarok" kezében van. Mondjuk szerintem nekik sokkal inkább az a céljuk, hogy kilóra megvegyenek téged. És szerintem sikerült is. Sokakat. És nem mostanában.

2016. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért nézzük már meg a mai földhelyzetet:


[link]


"A legnagyobb földbirtokosi csoport történetesen Budapesten él, azaz a vidék jövedelme sok esetben pesti ügyvédeket gyarapít."


"Nyílt titok, hogy az új hazai nábobok Csányi Sándor családja mellett a következők: Leisztinger Tamás befektető, Nyerges Zsolt üzletember, Raskó György volt államtitkár, Szaxon Attila és Mikó Ferenc agrárvállalkozók. Továbbá Erős János volt bankvezér, Gráf József volt miniszter családja, Kenyeres Sándor befektető, Zsíros Géza és Wekler Ferenc volt képviselők."


Úgyhogy nem értem, miért problémázik mindenki. Nem hiszem, hogy ők csak úgy egyik napról a másikra eladnák a földjeiket.

2016. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!