Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még egy utolsó szemétséget ki...

Még egy utolsó szemétséget ki kellett találniuk. Mit szóltok a kavaráshoz?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem volt jó úgy nekik, ahogy eddig? Miért kellett így megbolygatni? Vajon direkt szivatják az embereket? Ha valaki nem tudja, miről beszélek, az nézzen bele a hírekbe és ne ugasson le tudatlanul.
2010. ápr. 11. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,senki nem fog leugatni,mindenkinek elbaszták a szórakozását,mindenki egyetért veled.IDIÓTÁK!!!AZ EGÉSZ VILÁG RAJTUNK FOG RÖHÖGNI!!!!!DE TÉNYLEG AZ EGÉSZ VILÁG!!!!
2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
700 an állnak sorba ? Ök hogy lehettek ekkora f*szok miér ilyenkor kell elmenni ? ?????????????? Normálisak ? Igy jártak mostmár megérdemlik
2010. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek mi történt? most értem haza. Még mindig tart a szavazás? Mi történt?
2010. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Szeretné gratulálni a mocskos kormánynak.Kur*ára meg kellett bonyolítani az egész választást ROHADÉKOK!!!
2010. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 órakor voltam szavazni
2010. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

és ha akkor végeztek a munkahelyen? vagy épp már ott voltak pl 3 órakor csak már akkor is akkora sor volt? hidd el aza 700 ember nem mind egyszerre 6-7 órára ment oda...egy ekkora sor egész nap gyülemlik fel...


utolsó: úgy döntöttek a nagyokosok, hogy azok, akik igazolással máshol szavaznak, nem válaszhatják meg, melyik szavazókörbe mennek, hanem mind csak egybe mehetnek...így persze olyan tumultus lett abban az egy-egy szavazókörben,hogy még kb másfél óra, mire sorra kerül mindenki, így csúszik minden, miközben a többi szavazóhely meg pangott egész nap

2010. ápr. 11. 19:54
 7/18 A kérdező kommentje:
19:51-nek szólt az utolsózás...
2010. ápr. 11. 19:55
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

ma 19:52


Szerinted mi köze ehhez a kormánynak? SEMMI


Csak a sok idióta a délutáni alvás és a vacsora között akart menni, mert az mekkora buli lehet...

2010. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert annyi eszük van, hogy az igazolásos szavazókat egy helyre tették be, és mindenki mehet oda. Aki most ment be, az du 4 óra óta áll ott.. Csak Magyarországon fordulhat ez elő
2010. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
egyébként én is 3kor mentem, mert megvártam, amíg a párom végez a munkahelyén és együtt tudunk menni
2010. ápr. 11. 19:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!