Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a baj a 23 millió...

Mi volt a baj a 23 millió románozással?

Figyelt kérdés
Már régóta meg akartam tudni, de nem találtam rá választ. Szóval kötöttek volna egy megállapodást, ami minden román állampolgárnak biztosítaná a szabad munkavállalást. Mi abban olyan elképzelhetetlen, hogy majd jön ezután sok román ide dolgozni? Ha meg semmi veszélye annak, hogy idejön sok román dolgozni, akkor miért nem kötnek ilyen megállapodásokat az összes többi országgal? Onnan már tényleg jönnének több millióan, csak Romániából nem?
2016. jún. 8. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
?
2016. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Te fogadjunk Internet Explorert használsz...
2016. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg elkezdek gondolkozni azon mit ronthattam el.
2016. jún. 8. 02:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg, amikor utoljára kérdeztem itt, ugyanilyen reakciókat kaptam és valószínűleg nem ti írtátok. Én csinálok valamit rosszul.
2016. jún. 8. 02:20
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Röviden. Elegünk van a románokból, a szerbekből, a szlovákokból, a migránsokból, a cigányokból. Stb.
2016. jún. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Én csak annyit kérdeznék vissza, hogy tudod-e, hogy mihez kapcsolódott a 23 millió románozás? Mert a kérdésből az derül ki, hogy nem vagy vele tisztában.
2016. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rubicon87 ***** válasza:
0%
Kérdező én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy a szüleid hol rontották el.
2016. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Mert a kérdésből az derül ki, hogy nem vagy vele tisztában"


És ezért basztatni kell a kérdezőt, mert valamit nem tud.

2016. jún. 8. 11:39
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem basztattalak, csak megkérdeztem. Ha tudnád, hogy miből fakad, akkor valószinűleg nem (így) kérdeztél volna.
2016. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valaki, aki válaszolni is akar, nem csak basztatni, aztán letagadni?
2016. jún. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!