Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány év még mire...

Szerintetek hány év még mire a magyar társadalom túljut azon, hogy egy fidesz-szerű kormányzást tartson megfelelőne?

Figyelt kérdés

Én reménykedtem,hogy 2018ban már nem fognak nyerni,de úgy néz ki,az embereknek ez kell.Azt hittem,ahogy az idősebbek kihalnak ,ár nem lehet nyerni ezzel a nacionalista propagandával,kommunista elemekkel..

De úgy látszik,hogy a fitalabbaknak is ez kell,akinek meg nem,az kivándorol innen..

Mikor lesz igény egy szociáldemokrata vagy zöld pártra?


2016. jún. 9. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
50-60 év (kb. egy generáció múlva, mikorra a mostani kihal, ha minden jól menne)
2016. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Még jó sok.

Jobban teszed, ha menekülsz innen te is.

2016. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

"50-60 év (kb. egy generáció múlva, mikorra a mostani kihal, ha minden jól menne)"


50-60 év múlva már a gépek lesznek az urak.

2016. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2016. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

"De a sok szegény miért szavaz a feudalizmusra?

Ennyire ostobák?"


Ennyire.

2016. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát pont ezaz.

Itt vissza akarnak menni az időben,rabszolgaság,mások bőrén élés.

Azokat támogatjuk,akiknek amúgy is sok van,a gyengébbet eltapossuk,felfelé nyalunk.

Ilyen országban akarnak élni,akik itt maradnak?

2016. jún. 9. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Szocializmushoz nagyonerős gazdaság kell.

Ha valamelyik párt ezzel akarna hatalomra kerülni most,ellene szavaznék. Hitelbeverné az országot olyanba,mint amiben a Görögök vannak.

2016. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ilyen országban akarnak élni. Nem véletlenül van egyre több oroszpárti nálunk.

Orbán is megmondta, hogy véget ért a jóléti állam (mikor volt nálunk jólét?) és helyette munkaalapú jön, a példaképünk pedig Oroszország, Kína, Azerbajdzsán, Törökország és ehhez hasonlók.

Hát akkor meg? Mit akarnak a magyarok? Egy normális országban egy ilyen kijelentés után kötelet rakott volna a miniszterelnök nyakába a több százeres tömeg, itt meg tapsikoltak neki.


[link]

2016. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MolotovPunk ***** válasza:
62%

Szerintem előbb utóbb bukni fog a Fidesz.De évek kellenek még ahhoz.(Akár 8-10 év is.)Egyébként ha az össz ellenzéki pártok támogatottságát nézzük,akkor többen szavaztak most is a Fidesz ellen.A baj csak az,hogy az ellenzék nagyon megosztott...


[link]

2016. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom sajnálni a magyarokat.

A jelek szerint teljes mértékben megfelel nekik a balkáni színvonal, legalábbis elég jól érzik magukat benne.

Nem érdemlik meg, hogy jólétben és kultúrában éljenek.

2016. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!