Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor összeakaszkodott...

Vona Gábor összeakaszkodott Gaudi-Nagy Tamással, Novák Előddel, Dúró Dórával. Miért?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Dúró Dórával nem akaszkodott össze.


Gaudi és Novák más tészta. Ők meglehetősen önjáró figurák. Képtelenek a pártfegyelemre, márpedig vannak helyzetek, amikor arra szükség van. Én úgy látom, hogy Gaudinak és Nováknak fontosabb az önképük, mint a pártjuk, emiatt sz*rba képesek hozni pártjukat, harcostársaikat - kiszámíthatatlan, bizonytalan figurák, ezért jobb nélkülük, mint velük.

2016. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De vona Gábor túl langyos politikát folytat a korábbihoz képest, nem? Nem elképzelhető, hogy ezért megy a cirkusz?
2016. jún. 12. 17:52
 3/15 anonim ***** válasza:

#2


De, pont ezért. Tönkreteszi a pártot és ez a többieknek nem tetszik.

2016. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most volt tisztújítás. Ha a többségnek nem tetszett a Vona féle langyi, akkor nem kellett volna őt újraválasztani. Megmondta, hogy feltételekkel marad elnök, amennyiben megválasztják, de nem ragaszkodik a pártelnökséghez. 70 körüli százalékot kapott. Most akkor ki a többség?
2016. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Majd minden kiderül 2 év múlva a választáson, ahol lemond, ha veszít a Dzsobbik. :D

2016. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, miért, érthetetlen. Nekem pont Gaudi és Novák volt a legszimpatikusabb, ők voltak a legszélsőségesebbek, leghazafiasabbak. Erre Vona elmebetegnek nyilvánítja Gaudit és kirúgja évtizedes harcostársát, a Jobbik emblematikus alakját, Novák Elődöt. Nem értem, miért jó ez a Jobbiknak, ettől csak hiteltelenebb és elvtelenebb a párt szerintem.
2016. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"ettől csak hiteltelenebb és elvtelenebb a párt szerintem" - jó, hogy hozzátetted, hogy szerinted. Sokak szerint meg másképpen van, mint ahogyan szerintem is. Ezért vannak az időnkénti megmérettetések, hogy ne szubjektív ítéletek domináljanak. Ahogy #5 is írta, "Majd minden kiderül 2 év múlva a választáson...", az is egy megmérettetés lesz. A mostani megmérettetésen - a tisztújításon - Vona bizonyult a többség által megfelelő súlyúnak. Most lehet dolgozni, bizonyítani, aztán majd megint jön a mérés. Addig meg lehet véleményeket pufogtatni.
2016. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 belapus ***** válasza:
88%

"...ettől csak hiteltelenebb és elvtelenebb a párt..."

Láthatólag a magyar választópolgárok ezt szeretik.

Vona hatalomra akar kerülni, mert úgy érzi, most még neki is jutna a "tortaszeletből".

2016. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért mert velük megvalósíthatatlan a liberális fordulat.
2016. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vonánál akkor telt be a pohár, amikor a Novák elkezdte kalapáccsal verni a járdát, hogy ő most lebontja az emlékművet. Nem hazafi ez, hanem egy bolond.
2016. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!