Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona miért lett csak harmadik...

Vona miért lett csak harmadik a saját választókerületében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
mindjárt jön valami "jobbiknyik" és "vonákok" értelmi szintű megmondóember, aki elmagyarázza neked :D
2010. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pont ezt nem értem,ha a Törzsfőnököt ennyire méltatják mi van a többiekkel?
2010. ápr. 13. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
És természetesen ha nem hiszed el neki, akkor fasiszta antiszemita náci vagy! :)
2010. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert kevesebben szavaztak rá,mint a FiDeSZes és az MSZP-s jelöltre.Ennyire egyszerű.Én azt mondanám,hogy mert nem volt népszerűbb a másik kettőnél,az emberek mást akartak (a többségük),mint őt.Egy Jobbikos talán hivatkozik a kevés médiaszereplésre,a FiDeSZ-MSZP általuk vélt együttműködésre,a lejárató kampányra,a zsidó összeesküvésre,a nagyszámú cigány szavazókra,az adatbázisokra,a csalásra.De mondom:ez nem az én véleményem;szerintem egyszerűen az emberek rájuk nem szavazó többségének túl szélsőséges a párt.
2010. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

mert az emberek nem jelöltre hanem pártra szavaztak. ennyi. akinek szimpatikus lett volna a vona, de a jobbikot nem akarta vagy a párttól félt, az is inkább a fideszesre szavazott, mert mellette volt a fidesz logo. ennyi.


szinte senki se a jelöltre szavazott. ez amúgy szomorú, de ez van.

2010. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akinek annyi esze van hogy nem a jelöltre szavaz csak a pártra?Az miért nem maradt otthon?
2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15.51:mert talán elvitték autóval,hogy szavazzon?....
2010. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem szeretik ott
2010. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeretik túlzottan a lakóhelyén. Ezért lett csak harmadik.
2010. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert talán se Vona, se a Jobbik nem olyan népszerű abban a térségben? Ezt magad is kitalálhattad volna.
2010. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!