Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt elítélendő párt az...

Miért volt elítélendő párt az SZDSZ?

Figyelt kérdés

Nem rasszista félmondatokat várok hanem konkrét hosszan kifejtett érveket!

Köszönöm


2010. ápr. 13. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert tönkrevágták az egészségügyet, meg az oktatást? pl
2010. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én azért ítélem el őket, mert támogatják a melegeket (én nem), támogatják a könnyű drogok legális használatát (én nem), támogatják a cigányságot de a mi kárunkra (én nem). És nem vagyok rasszista, de egy országban ne a kisebbség legyen előnyben, sajnálom, így gondolom. És nem kell lenácijobbikosfasisztázni, mert 8 éve is így gondoltam.
2010. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ítelem el őket, mert bár liberálisnak mondták magukat, semmi közük nem volt az igazi liberalizmushoz, és a magyar közéletben lejáratták ezt az eszmét, és fajvédelemre (zsidóvédelem) használták.
2010. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Támogatták a könnyűdrogokat,a melegeket..,nekem ez bőven eléri azt a szintet,hogy elitéljem őket.Egyet mondj kérdező,amit jó és az szdsz javára irható!
2010. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ahová betette a lábát, ott pusztulás járt a nyomában. Az én véleményem szerint a legkártékonyabb párt volt a Parlamentben a rendszerváltás óta.


Kis híján tönkretették az egészségügyet, feje tetejére állították az oktatást, család-, és gyermekellenes politikát folytattak, és igen, gyűlöletet keltettek. Nekik "köszönhetjük" a roma-magyar ellentétek zömét, hiszen ők tették bűnözővé a romákat azáltal, hogy gyakorlatilag törvényben engedélyezték számukra a lopást.


Támogattak mindent, ami egy egészséges értékrend szerint eltélendő, legyen szó a drogokról, magukat mutogató, félmeztelen perverzekről (nem az "öltönyös-nyakkendős" felvonulókra gondolok, hanem a kéjesen vonagló, szexet imitáló aberráltakra), a gyerekeink személyiségének torzulását "elősegítő" iskolai rendeletekről, és még sorolhatnám napestig.


Plusz az ő színeikben tették tönkre Budapestet, hozzájuk (is) köthető a botrányos metróépítés (azaz a legdrágábban előállított mesterséges kráter a város közepén), és még sorolhatnám napestig.


Ha létezik párt, amelyiket többé nem akarok a Parlamenten belül látni, hát az az SZDSZ. Talán még az MSZP-nél is jobban ráz tőle a hideg.

2010. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
ha pesti vagy, akkor láthatod az eredményét. -> demszky gábor
2010. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:07

Teljes mértékben egyetértek :) De ha valakinek ez nem elég, a irányítatlan piacgazdaság, és az esztelen privatizáció is az ő számlájukra írható.

2010. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

19:25:


Igaz, igaz...


Ezért írtam, hogy "és még sorolhatnám"... :)

2010. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah,és Demszky a XI. kerben a Feneketlen-tavat is tönkretette..,siralmassan néz ki:((Aki budai az tudja miről beszélek.Szégyen,egyszerűen szééégyen!!
2010. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 19:07 helyettem is megfogalmazta, köszönöm :)
2010. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!