Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van politikailag...

Szerintetek van politikailag független hírportál?

Figyelt kérdés

Azok amelyek egyik pártot sem istenítik, mert abból sok van.

Vagy egyik pártot sem gyalázzák..


Szerintetek ha van ilyen, akkor melyik hírportál, napi-hetilap, csatorna az?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2016. júl. 9. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Objektíven tájékozódni úgy tudsz, ha több, különböző oldalon álló hírportált is olvasol.
2016. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Felreerted szerintem a fuggetlen fogalmat.

Politikailag az fuggetlen, amely mogott nem all ott, amelyiket nem penzeli egyetlen part sem, hogy az o ertekrendjuket kozvetitse. Ebbol a szempontbol pl. kiesik a kozmedia, origo, vs, 888, nepszabadsag, atw, echo tv, lokal, tv2 es a hasonlo partmediumok.


Es van a tobbi media, amely nem szolgal parterdeket, azoktol fuggetlen, de ettol fuggetlenul van nekik egy ertekrendjuk, amely vallalasaval ohatatlanul egy oldalra (vagy eppen szembe)-kerulnek egy-egy parttal.

Nezd meg pl. index-et. Fideszes tulajdonos, de mindig erosen kormanykritikus volt, es erosen a szabadsagelvekert kuzd. Ettol politikailag a baloldalra tartozna, viszont az jelenlegi siralmas mszp-t is rendesen osztja.

Vagy egy gazdasagi lap, aki leirja, hogy az orszag rosszfele halad. Ezzel sem a fidesznek gyal be, viszont ettol meg a baloldali partoktol is fuggetlen marad, egyszeruen van egy velemenye, es leirta.


Ha en azt mondom, hogy nem kene a ligetet beepiteni, es tobb bicikliut kene, akkor ramfogjak, hogy liberalis vagyok.

Ha azt mondom, hogy van ciganyproblema, akkor naci jobbikos.

Pedig mindket esetben elmondtam a velemenyemet, de rengeteg ember szemeben maris parthivo lettem.


Magyarorszagon fekete-feher szinek vannak, barat vagy ellenseg, kozeput nincs.

Szomoru helyzet.

2016. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem sincs bár a legtöbb függetlennek vallja magát de sokan még a fáradságot sem veszik hogy azt a látszatot keltsék hogy ők objektívek. Minden formája a médiának akárhogy is jelenik meg a főszerkesztőnek vagy annak a megbízójának a szubjektív véleményét tükrözi. Mivel piramisszerűen van felépítve "olyan zenét játszanak amilyet az szeretne hallani aki fizette".
2016. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

a kettes valaszolonak mondanam,hogy az index egy magyargyulolo,liberalnaci oldal.

fuggetlent sajnos en sem tudod mondani

2016. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alain Delon ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy van. Olvass innen is, onnan is, és vond le a saját következtetésedet.
2016. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettes voltam, nem is tartott sokaig, mig a negyes be nem bizonyitotta az utolso bekezdesem igazat. :)
2016. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A Minimax hirado politikailag fuggetlen.
2016. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A független hírportál oximoron.
2016. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tipikus hírportál, ami tényleg pártállástól független, olyan nem létezik.


De ajánlom az alábbi oldalt:


[link]

2022. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!