Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Orbánnak és a Fidesznek...

Vajon Orbánnak és a Fidesznek mennyi esélye lenne Hitler és az NSDAP ellen?

Figyelt kérdés
Hány hónap alatt zavarnák el a Fideszt a nácik?
2016. júl. 15. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
100%, mivel Orbán nem hagyná, hogy Hitler hatalomhoz jusson, és ha szükséges, azt választási csalással megakadályozná. Illegális eszközökkel pedig már a sörpuccsnál láttuk, hogy mennyi esélye volt Hitlernek a hatalomátvételre.
2016. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Elzavarnák? Azt hittem, rokonok, de nem vagyok jártas a politikában.
2016. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem Cukimuki Vonigabival és a semmittevő pártjával kellene szembenézniük, hanem egy valóban ütőképes, szélsőjobb alakulattal, akik folyamatosan tömeggyűléseket és szónoklatokat tartanak, valamint szakadatlanul harcolnak a hatalom ellen az utcán.

Beindulna a magyar politikai élet, azt hiszem. Kő kövön nem maradna az országban.

2016. júl. 15. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a kérdést, egy mostani pártot milyen formában tudsz beilleszteni abba az időbe? És ha valahogy át tudnánk hidalni ezeket a nehézségeket, és tegyük fel a Fidesz ugyan az a párt lenne ennek ellenére, mint amilyennek most ismerjük (ami kizárt, mivel teljesen más politikai viszonyok alakítanák, de mindegy), akkor is honnan a francból tudná bárki is, hogy "mi lenne, ha"?
2016. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

ma 11:59

OMG komolyan így most hirtelen összeszámolni nem tudom, mennyi ostobaságot tartalmaz ez az egyetlen megnyilvánulásod!

De talán a legsúlyosabb, hogy abban látod a politikai élet beindulását, hogy kő kövön nem marad az országban..

Ha trollkodsz, légyszi vonulj át más fórumra, ha nem trollkodsz, akkor kezeltesd magad!

2016. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Orbánék már a nácik megérkezése előtt lelépnének Izraelbe, és vissza sem néznének. Fidesz mint szélsőjobb alakulat. :D
2016. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ekkora hülye kérdést... értelme nem sok van.


Fontos megérteni hogy az 1. VH elvesztése után milyen társadalmi különbségek alakultak ki, amiből igen nagy szegénységi százalékok jöttek létre. Elterjedt volt a prostitúció, bűnözés, a gazdaság rossz volt. Az emberek szegénységben éltek, ráadásként fizetni kellett a jóvátételt a győztes országok felé. Aztán jött Hitler, és a többiek is megjelentek a már Anton Dexler által létrehozott NSDAP nevű pártban ami Hitleréknek köszönhetően növekedett. Majd átvették szép lassan okos csellel az ország vezetését, a gazdaság pedig virágzott, nem volt szegénység, a munkásosztályra orientálódtak. A többit pedig mind tudjuk hogy mi volt.

Na de nem töri órát akarok tartani. Lerövidíteném annyival hogy abban az időben teljesen más problémák voltak, ma Hitler és az NSDAP nem biztos hogy megállná a helyét. Bár ki tudja, vannak igen komoly problémák amit szerintem meg tudna oldani, pl az egészségügy fejlesztését, az oktatás fejlesztését, mert ezek az eddigi kormányoknak még nem jöttek össze. Apám fél lábbal a sírban van, kétszeres gerincelcsúszás, várólistán volt 6 évig és a végén nem műtötték meg, csak hazaengedték hogy szenvedjen otthon. (na de mindegy is, nem tudom minek írom ide).


A lényeg a háborúnak vége, jóvátételt elvileg nem fizet senki, vannak lehetőségek, viszonylag elfogadható a gazdaság, ami annyit takar hogyha akarsz akkor elmész dolgozni, az már más kérdés hogy mennyit fogsz keresni, de legalább keresel.


Alapjában véve a Fidesszel és Orbán Viktorral nincs bajom, eddigiek közül neki sikerült a leghatásosabb gazdasági lépéseket megtennie, mind tudjuk mi volt az mszp 8 éves kormánya alatt. Káosz.

2016. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volna itt még valami, ha meg is történne amit kérdezel a magyar lakosság kevés volna rá.
2016. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!