Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy korrupció-gyanús ügyek...

A nagy korrupció-gyanús ügyek mögött azt kell nézni, hogy a Fidesz nem is tehet mást, minthogy a pénzügyi támogatóinak (oligarchák, milliárdos üzletemberek) vissza kell fizetni a pénztőkét, amit a párt sikerébe invesztáltak?

Figyelt kérdés

Pl. a Magyar Vizslába, Nemzetőr lap kiadásába, az Öszödi-beszéd felhajtásba, a szociális népszavazásba stb. milliárdok mentek el - amit valakik pénzeltek.


Ezt kell visszafizetni- ezért a Fidesz a legtisztességesebb párt, mert egy milliárdost sem hagy az út szélén! :)



2016. aug. 3. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
MSZP elnöke nyilatkozta, hogy örül, hogy elbukott a népszavazás, mert nem lett volna a kampányra pénze a pártnak. Ekkor jött a gondolat, hogy ezekre a 2002-2010-ig terjedő akciókra honnan volt a Fidesznek pénze?
2016. aug. 3. 15:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de engem nem érdekel kinek tartozik a párt. Fizesse vissza minden tartozását a tagok támogatásával és egyéni bevételeiből, ne pedig az én adómból, miközben én mereven elzárkózok mind Gyurcsánytól, mind az őszödi beszédtől, mind a Fidesztől és pláne a Fidesz felelőtlenül felvett kölcsöneitől.
2016. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen gyurcsány is kifejtette hogy csóró és mindig is szegény ember volt 😃 röpke 72 milliárdos vagyonnal él "kis lábon" ja ha MSZP-s mondta, akkor az mindjárt más, már el is hiszem!
2016. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annak örülök hogy elhiszed, mert nem látok hónapokig tartó kormányt lejárató kampányokat ellenzéki pártoktól, mint volt 2002-2010-között.

Biztos hogy csinálnák ha volna pénzük rá....


Vagy nem loptak eleget, vagy akik loptak már narancsot nyalják...

2016. aug. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!