Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondolok az októberi...

Ti mit gondolok az októberi népszavazásról? Mentek szavazni?

Figyelt kérdés

Nálunk a családból mindenki megy, akinek van szavazójoga és nemmel fogunk szavazni.

Régebben,komoly Fidesz támogató volt a család.Mára már nem,mindenki csalódott bennük.


A migránspolitikát nem csinálják rosszul, de ez még kevés, hogy rájuk szavazzunk 2018-ban.


Az októberi népszavazáson csak azért szavazunk nemmel, hogy ne az igenek győzzenek.Illetve, hogy megmutassuk a nép szavát ennek az arrogáns Eu-nak.


A családban van 56-os forradalmár is, idős már, de a korához képest egész ép.

Ő szokta mondani, hogy Brüsszel úgy viselkedik, mint Moszkva, csak más az ideológia, finomabbak az eszközök.



Az Eu csatlakozáskor még fiatal voltam, nem is értettem az egészet.Később, sokáig úgy gondoltam, helyes döntés volt az európai országokat egy gazdasági és politikai unióba terelni.

Kulturálisan, Lengyelország vagy Litvánia sokkal európaibb, mint Franciaország, az már inkább Észak-Afrika.


És az EU kiakarja terjeszteni ezt az ethnomazochizmust.



2016. aug. 6. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Üzenünk a brüxelli bürokratáknak, hogy ők is megértsék! Amit írsz, az úgy igaz! Éljen a Magyar Szabadság, éljen a Haza!
2016. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

A népszavazás arra van kitalálva, hogy lényegi kérdésekről DÖNTSÖN a nép. Itt nem dönt semmiről. Semmi következménye, kézzelfoghatóeredménye nem lesz annak, amikor majd kb. 90%-kal nyernek a nemek, a szavazás meg bőven eredménytelen lesz, mert elkullog a szavazók kb. 30%-a. Brüsszel pont leszarja mi fog itt történni, már megint mi leszünk az EU bohócai az ugrálásunkkal.


Csak arra jó, hogy a saját tolvajlásaikról eltereljék a figyelmet és elérjék azt, amit te is jól illusztrálsz: azt írod, hogy nem szeretitek őket, de azért történetesen pont azt teszitek, amit ők szeretnének :)

2016. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Kényszerbetelepítésről szó sincs. Semmiféle döntés és határozat nem született ezzel kapcsolatban, nincs is ilyen kilátásban. Orbán olyan kérdésről tart népszavazást, amely nem létezik, amelyről nem kell dönteni. A népszavazás nem más, mint ürügy a rasszista uszításra és gyűlöletkeltésre a háború elől menekülő és az életüket mentő gyermekes családok ellen, akiket véd a nemzetközi jog. Orbán kormánya pedig nem tartja be a nemzetközi jogot.


Ennek alapján természetesen nem fogok elmenni.

2016. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

Feltétlenül megyünk, az egész család és mindenki a baráti körből és ez ellen az idiotizmus ellen szavazunk.


Ha egy állítólagos független, szuverén ország nem dönthet arról ki léphet egyáltalán be a területére, akkor nem ér a nevem.


Szerintem a mai EU migránspolitikára senki nem adott felhatalmazást az egész EU - ban, ha valódi demokrácia lenne, akkor a 28 (27?) tagállamban lenne szavazás erről.

2016. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%

Megyek.

Le a migrántokkal!

2016. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

A kormány egyetlen jó döntése a kerítés volt , egyébként lopnak csalnak hazudnak mutyiznak ... Sokat gondolkodtam hogy elmenjek és végül arra jutottam hogy nem megyek .


Az a baj ezzel az egésszel hogy oké most a migránsokról van szó de ha akarjuk ha nem , ha a NEM-ek fognak nyerni akkor a Fidesz biztosan fog nyerni 2018-ban és az lehet még nagyobb válság lesz az országnak mint a migránsok ...

2016. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
23%

"Semmiféle döntés és határozat nem született ezzel kapcsolatban, nincs is ilyen kilátásban."


Valóban, szinte alig van találat a neten, ha beírod: "migrant-quota", "refugee - quota".


Csak kismillió.


Szóba sem került ilyen.

2016. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Hakapeszi, mit hazudozol? Mutass nekem a témáról lényegi híreket mondjuk 2016-ból. Semmi, zéró, nulla. Pár magyarhoz hasonló nép szélsőjobbos politikusa próbál harcolni a nem létező ellenséggel, Don Quijote módra. Egy hamvába halt ötlet volt, ami a bohóc magyarokon kívül senkinek nem jutott eszébe egész Európában vagy fél éve.


De mi azért elköltünk 8 milliárdot arra, hogy megint hülyét csináljunk magunkból, jó népszokás szerint :)

2016. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6%
Enélkül is hülye voltál.
2016. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
Megyek, igent fognak kapni, nehogy elbizzák már magukat, hogy majd úgy ugrálunk, ahogy ők fütyülnek.
2016. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!