Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem köt...

A kormány miért nem köt egyezséget Németországgal, hogy minden migránst befogadnak, cserébe németeket telepítenek Magyarországra?

Figyelt kérdés

[link]


Néhány már ideköltözött.

Meg kellene nekik adni a CSOKOT.

Illetve, új lakóparkok építésébe kellene kezdeni.


2016. aug. 11. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mekkora egy seggnyaló vagy :D Tipikus magyar :D


Szerinted csak mert Németországban született valaki, egy nagyon erős gazdaságban, már különb ember is mint te? Szánalmas vagy

2016. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pénzt hoznak az országba.

Minden bevándorlónak örülni kell, aki európai.

2016. aug. 11. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csodás riport a fogatlan ügynökkel, a sosevoltnémet szerb cigányasszony baratnővel es a fele akkora bajor hegyi parasztgyerekkel ahogy egy komfort, viz, csatorna, gáz nélküli tákolmányt nezegetnek. Hol kukáztak ezt a sok prolit?
2016. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó eséllyel kamu ez is, mint az előző ilyen híresztelés. [link]
2016. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, oké, ide költöznének a németek, aztán? Csak ülnek a lakásban és vannak? Hol dolgoznának? Mikor sok magyarnak sincs munkája, mert olyan bérekért akarják dolgoztatni őket amiből itthon nem élsz meg. Erre is gondolj azért. Vagy majd Merkell küldje nekik a pénzt, hogy itt éljenek nálunk? Ez mennyivel lenne különb, mint amikor sokan fel vannak háborodva, mert állítólag pénzt kapnak kint Németországban a migránsok? (azért írtam, hogy állítólag, mert nem élek kint, így nem tudom ezzel mi a helyzet)
2016. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem értem, hogy számunkra az mi a bánatért lenne jó, ha németeket telepítenének be...
2016. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi lenne jó egy ilyen egyezménybe???


Németország:nekik mi jó származik belőle ha még több migrans megy be az országba, viszont az un. "őslakos" német elköltözik Keletre???


Magyarország:miért fogadjunk be németeket, már csak azért is mert sokszor a magyarnak sincs munka, aztán nekik ki ad munkát, vagy őket is mi tartsuk el?


Vagy ez kinek az ötlete?

Nem szeretnék a fejébe látni...

2016. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
7-es: munka lenne dögivel, csak azért a bérért, amit adni akarnának nem hajlandók elvállalni, mert az tényleg kb. semmire se elég. Ezért van az, hogy pl.: Dunántúlon nem találnak munkaerőt, mert ott inkább mindenki Ausztriába vagy Szlovákiába megy dolgozni.
2016. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!