Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy a MKKP...

Mit szólsz hozzá, hogy a MKKP újabb gyűlöletkampányba kezdene?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 17. 18:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
MKKp meg a kormányellenességre erősít rá
2016. aug. 18. 01:09
 62/70 Vazul1972 ***** válasza:
Viszont nemrég a Kisalföld című megyei lapban olvastam egy érdekes cikket.Ebben arról írtak,hogy egy nemzetközi közvéleménykutatás szerint,nálunk a legnagyobb,vagy az egyik legnagyobb a migránsok,muszlumok iránti,hát, ha nem is gyűlölet,de ellenérzés.Toronymagasan verjük a belgákat,franciákat,németeket,akiknek pedig elvileg,sokkal több okuk lenne erre.Erre írta a cikkíró:"a muszlimgyűlölethez,nincs szükség muszlimokra".Azért ez elgondolkodtató.
2016. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 Vazul1972 ***** válasza:
xxxxxxx61:Na de,ez eddig is tudható volt.Ha más lenne kormányon,alighanem akkor is kormányellenesek lennének.
2016. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, a balos kormányok alatt szó nem volt ilyesmiről, csak ment az ingyen sör meg örökélet, ez a mostani egészen példa nélküli, mint ahogy az is, hogy korábban magyar nemzetben népszabatságban népszavában publikálók blogjaival közösen szervezze ezeket a "humoros dolgokat".


a migránsokkal kapcsolatos ellenérzés pedig nem nélkülöz minden alapot, és németországban is csak a kölni eseményekig voltak bátrak a"civilek"

2016. aug. 18. 02:03
 65/70 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező biztosan egy troll. Ennyire nem lehet hülye senki :)

Ha meg nem az: felesleges vitázni vele. Nem tudja felfogni, hogy létezik másik álláspont is. A poén megértéséhez meg lehet, hogy IQ is kéne.

2016. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 Vazul1972 ***** válasza:
Hát,én eddig csak a "marhaságaikról" hallottam.Egy kicsit most utánuk olvastam.Te tényleg képes vagy komolyan venni ezt a "pártot".Elolvastam a 2010-es "programjukról" írtakat,meg egyebeket.Beszarás!És végülis,2006-ban alakultak párttá,mostanra lettek annyira "ismertek",hogy ilyesmivel próbálkozhatnak egyáltalán.Meg azért a kormány ezzel a plakátkampánnyal feladta a magas labdát.De persze, nyilván az is benne van a pakliban,amire már utaltam:esetleg a migránskérdésben nagyon nem értenek egyet a kormány álláspontjával ezért reagáltak így.Elérte az "ingerküszöbüket".
2016. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy csak megjegyzem, hogy egyetlen egyszer nem láthattad a kormányt migráns ekézni, mindig is az unió migránsokat kezelő poltikájával kapcsolatban mondott valamit."


Ne röhögtess...

"Tudta-e, hogy a Párizsi merényletet bevándorlók követték el?"


"Tudta-e, hogy a bevándorlás kezdete óta 300-n haltak meg Európában Terrortámadásban?"


A kormány egyenlőség jelet tesz a terror és bevándorlók közé.

Aki az elmúlt évben elhagyta országot és máshol telepedett le, ő is bevándorló, vagyis potenciális terrorista.


Ha szó szerint veszem a kampányt. Ja nem erről szól?

A másik kampány is erről szól, hogy láss a dolgok mögé, és ne légy felszínes!


Ha sok vízet iszol megfulladsz, de ha nem iszol szintén meghalsz. Közép utat kell találni.

És ezt kéne a migráns kérdésben is.

És ez nem politika, csak egy vélemény.

2016. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

"Aki az elmúlt évben elhagyta országot és máshol telepedett le, ő is bevándorló, vagyis potenciális terrorista.

"


ezt csak ti terjesztitek, hogy a jobberek ilyen együgyűek, a valóságban nagyon is tudjuk hogy miről van szó


a válogatás nélküli lepelépítésről

2016. aug. 18. 14:52
 69/70 anonim ***** válasza:

# 68/68 Időpont ma 14:52


Így van. Válogatás nélkül fognak lepelépíteni. Bármi is legyen az.


Amúgy meg mint mindig, most is hazudsz, mert nem válogatás és ellenőrzés nélkül, és bevándorlókat, hanem menekülteket kellene ellátnunk.

2016. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 A kérdező kommentje:
törökosrzságban menekültek, itt csak migránsok=gazdasági bevándolrók na meg az ISISes slepp
2016. aug. 18. 17:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!