Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holokauszt téma, a legdokument...

Holokauszt téma, a legdokumentáltabb? akkor miért ennyi hivatalosan beismert hiba?

Figyelt kérdés

Amikor valaki kétségbe vonja a holokauszt egyes pontjait, (nem azt mondja, hogy nem volt)

akkor az emberek többség hőbörögve válaszol, h de ez a legdokumentáltabb esemény és minden igaz szóról szór, stb.


Oké.


De ha annyira jól dokumentált, akkor miért tévedtek auswitz-nél kapásból 3milliót? Amit sok-sok év után korrigáltak.


Miért terjedtek a szappanos és lámpabúrás legendák? Ma már azt is hivatalosan cáfolják, hogy lett volna, elismeri mindenki.


Nekem gyerekként azt tanították, illetve filmekben is így volt, hogy zuhanyon keresztül folyt be a gáz a kamrákban.

Most azt állítják, hogy nem is úgy volt, hanem golyócskákat dobáltak be.


Ez azt jelenti, hogy hivatalosan is az ot tlév szemtanúk hazudtak, vagy rosszul emlékeznek, vagy egyszerűen felülbírálták a vallomásaikat most.


Most akkor mivan?

Ha ennyi mindenről kiderült, hogy nem jól tudták, akkor mégsem olyan jól dokumentált? Hisz ha az lenne, akkor tudnának mindent rendesen és nem 10-20-60 stb év múlva derülnének ki dolgok amikről így nem tudni, hogy igaz e.


2010. ápr. 20. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én még eddig két dokumentumot láttam róla, mármint ami hivatalos is. Egyik a Germar jelentés volt a másik a vöröskereszt jelentése az áldozatok számáról.
2010. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
oké értelek, de olyanok válaszaira lennék kíváncsi akik szerint minden mindig igaz amit állítanak, illetve azok válaszaira akik most forronganak, hogy egy holokauszt tagadó náci stb vagyok mert ilyenen gondolkodom.
2010. ápr. 20. 10:36
 4/30 anonim ***** válasza:
12%

tudod ugye, hogy a holokauszt tagadása bűncselekmény...nem mellesleg elég nagy idiótaságra vall egy megtörtént, bizonyított cselekményt megtörténtét tagadni



a szemtanúk mindegyike hazudott volna? ccc....

2010. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

10.41 Nem láttam sehol, hogy tagadná a a holokausztot.



Nekem az a fura amúgy, hogy egyre nő az áldozatok száma, egyre többet mondanak. Már 6 millió zsidó áldozatról is hallottam, ami nyilván képtelenség...

2010. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
Keress egy légifelvételt az auschwitzi táborról, aztán számold meg a barakkokat, légyszi! A második link szerinti számok ezek után nem tűnnek neked kicsit kevésnek? És akkor nem is beszéltünk a TÖBBI táborról, csak Auschwitzról. Egyébként azt nem fogom soha megérteni, hogy mi a fenéért nem lehet "elfogadni" tényként, hogy ott tényleg gyilkolás folyt?
2010. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Viszont a kommunizmus 100 millió áldozata nem képtelenség, ugye? :S Nem mindegy, hogy zuhanyon folyt be a gáz vagy golyócskákat dobáltak be? A lényeg a tervszerű és tömeges népirtás volt!
2010. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10:41 sosem tagadta még senki. Egy ilyen hozzászólás vall igazi idiótaságra.
2010. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"ma 10:41":


ha figyelmesen elolvasnád amit írtam, és utána is néznél, akkor rájönnél, hogy azt írtam amit hivatalosan állítanak mindenhol.


nem mondtam, hogy nem volt holokauszt.

és nem is hirdettem azt, hogy jelentéktelen volt stb. Nyilván ki lehetne hozni, hogy rossz náci holokauszttagadó vagyok és ezért lecsukni, de akkor kb az ÁVH szintjén lennénk, mert azért visznek el, mert kérdezni és gondolkodni mertem.


Van e olyan tökös ember aki mer válaszolni a kérdéseimre?

2010. ápr. 20. 10:53
 10/30 anonim ***** válasza:
10:51 nem tűnnek kevésnak. A barakkszámból max a fogvatartottak s ne maz áldozatok számára következtethetsz.
2010. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!