Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan lett a kétfarkú kutyákn...

Honnan lett a kétfarkú kutyáknak ennyi pénze? Oké hogy a vicc fontos és vicces, de kinek van a mai Magyarországon ennyire sok pénze viccelődésre?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 00:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A plakátolás előtti adománygyűjtés is csak vicc volt, a bevételeket zongorára költötték, a plakátok meg zsebből mennek. Így gondoltad?
2016. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok kicsi sokra megy.

[link]

Augusztus 31-ig 3967 ember támogatta pénzben.

2016. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Na meg ne felejtsük el, hogy a Párt tagjai között olyan nagy világoligarcha is van, mint dr. Mogács.
2016. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
amióta az örökélet és az ingyensör mellé felkerült a baloldalt jellemző orbángyűlölet és az A-t mondanak, mi B-t fogunk azóta valahogy jobban megy nekik
2016. szept. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért, a Fidesznek honnan lett hirtelen annyi?
2016. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 50-ed annyit költenek, mint a pártállam, azt is több ezer adományozó pénzéből, mégis ezt sokallod, nem azt, amit a kormány elkölt a mi pénzünkből...
2016. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Adományokból. Amúgy ezt speciel leszrom, hiszen nem közpénzből csinálják. Nem vagyok irigy mások pénzére.
2016. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én sokallok minden politikai céllal óriásplakátra költött pénzt, a Fideszét is. Főleg azért, mert a propagandának elvileg sincsen helye, amikor az emberek véleményét kérdezik, hiszen akkor miért kéne torzítani propagandával a véleményüket? Akkor minek kérdezik meg?


Én csak azt kérdezem, hogy amikor nő a szegénység, válságból alig lábalunk ki, az emberek nem tudják fizetni a hitelüket, akkor ki az, aki vicceskedésre adományoz? A vicc az jó dolog, de biztos, hogy óriásplakátokon és plakátokon kell vicceskedni?

2016. szept. 8. 08:40
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem marhára nem érdekel más mire költi a pénzét. Az már jobban hogy a közös pénzünket mire költi a fidesz. Magán emberként annyi óriásplakátot vehet bárki és azt írhat rá amit akar. Ha ő erre szeretné költeni a pénzét költse erre.
2016. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 kovpet ***** válasza:
100%

"akkor ki az, aki vicceskedésre adományoz"


Mondjuk aki tudja fizetni a hiteleit vagy nincs is hitele?

2016. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!