Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Kína és Észak-Kor...

Orbán Viktor Kína és Észak-Korea mintájára hozta létre az állami tévét?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem mindent Kína mintájára csinálunk. Kína egy sikertörténet. Próbáljuk ellesni a receptet!
2016. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De a nyugat még sikeresebb. Miért nem azt utánozzuk inkább?
2016. szept. 12. 22:27
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Ahh..Elkezdtem valaszolni de rajottem hogy teljesen felesleges, mert valoszinuleg direkt trollkodsz, ha meg nem, akkor ugysem ertened amit leirnek.
2016. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem konkrétan egy ország példáját nézi szerintem, elvégre ő maga a megtestesült Atyaúristen. Így néz ki a gyakorlatban Viktátorunk agyának működése:


- Kigondol valamit a gyökkettes IQ-jával

- Bevezeti.

- Ha nem tetszik a népnek, nekiáll "zemútnyócévezni"

- ???

- PROFIT!!!

2016. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Miből gondolod ezt a butaságot, hogy a nyugat sikeresebb?
2016. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Miből gondolod ezt a butaságot, hogy a nyugat sikeresebb?"


Mondjuk onnan, hogy ott niincs diktatúra, szabadabbak az embrek ésjobban élnek mégis folyamatos a fejlődés. Na vajon ez hogy lehet?


Bár, egy ilyen szélsőjobbost úgy se tudnék meggyőzni soha és nem is akarok..:D

2016. szept. 12. 22:44
 7/25 partizana ***** válasza:
22%
Ha Kínát tekinti példa értékűnek kötve hinném, hogy szélsőjobbos. Nálatok ez amúgy ilyen metafora a "mindenki akinek más a véleménye, mint nekem"-re?
2016. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Ha Kínát tekinti példa értékűnek kötve hinném, hogy szélsőjobbos. Nálatok ez amúgy ilyen metafora a "mindenki akinek más a véleménye, mint nekem"-re?"


Ha diktatúrát akartok akkor nyugi, már jó úton haladunk feléje. Csak aztán nehogy ti is ráfaragjatok, ha a diktátor kegyeiből kiestek...

2016. szept. 12. 22:54
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ideje lenne akkor vetned egy pillantást a nyugat és Kína gazdasági mutatóira! Csak nehogy meglepődj!
2016. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Figyelem! Phenjanban a napokban betiltották a szarkazmust! Ez halál komoly, tényleg igaz hír. Ha Vitya ezt a mintát követné, én már azon se lepődnék meg...
2016. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!