Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyűlölködés helyett nem...

A gyűlölködés helyett nem kellene inkább megpróbálni toleránsnak és elfogadónak lenni?

Figyelt kérdés

Tökéletes példa erre a jelenlegi menekülthelyzet.

A magyarok többsége fröcsögve gyűlölködik ellenük.


Valamint most lesz a népszavazás a betelepítésről.


A kormány állandóan uszít a migránsok ellen és az emberek be is dőlnek ennek, pedig ők is ugyanolyan emberek mint mi.


Véleményen szerint egy határok nélküli Európára és multikulturalizmusra lenne szükség és akkor megszűnne a gyűlölködés.


A kissebségek, bevándorlók kultúrája része lenne az oktatásnak, hogy az emberek megtanulják elfogadni őket.


Ahelyett, hogy sokan állandóan stresszelik magukat gyűlölködéssel, nem kellene inkább békés, toleráns embernek lenni és együtt élni a migránsokkal és egyéb kissebségekkel?



2016. szept. 20. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

"multikulturalizmusra lenne szükség és akkor megszűnne a gyűlölködés."


A "gyűlölködésnek", stresszelésnek pont a multikulturalizmus az oka.

2016. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom azzal nincs bajod, amikor a határon túli magyarokat gyalázzák és fröcsögve gyűlölködnek rájuk, csak azért, mert magyar állampolgárságuk lehet, és ez együtt jár olyan jogokkal, mint a szavazati jog? Őket nyugodtan lehet mocskolni? Csak azért kérdezem, mert az ellen még nem láttam felszólalni egy önjelölt "békekövetet" sem.
2016. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj, de hogy legyek toleráns egy olyan emberrel szemben aki már azért lenéz, mert nő vagyok, majd gyűlöl mert nem iszlám vallás híve vagyok. Aki nem képes beilleszkedni a társadalomba, aki azt hiszi nyugodt szívvel erőszakolhat meg nőket, gyerekeket. Akik a köszönöm helyett szétdobálja az ételeket, italokat, szemetel. Mégis milyen toleranciát vársz?

Tudod én jártam a calais városkában ahol a menekült tábor van. Az a bűz, a kosz, és a harcias kiabálásuk amit művelnek, az ember esze megáll!. Amikor kocsival megyünk, és azt látjuk, hogy az előttünk lévő kamiont feszegetik, és ha a kamionos begyorsít még nekik áll feljebb, és dobálóznak. Ha annyira harciasak akkor miért nem harcolnak a hazájukért??

2016. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező,a "menekültek" pont olyan ostoba,égetni való férgek mint az összes többi ember.

Gyűlölöm az utcán velem szembe jövő emberek majd mindegyikét.

Ostoba,felelőtlen,együttélésre alkalmatlan az emberek jelentős része.

Ha még ráadásul különbségek is adódnak köztük,és még viszonylag kis helyre összezárjuk őket,akkor ez fokozódik.


Amíg kénytelen nem lettem szembenézni a világgal,addig én is nagyon hittem azt hogy az ember alapvetően jó,és csak a világ teszi rossz,amit meg lehet változtatni.

Nem.

Az ember alapvetően egy értéktelen pusztítani való lény.

Maroknyi ember van akik értékesek,de őket a társadalom kiveti,mert fél az értelemtől.

Végül ezek ha szerencséjük van egymásra találnak és nehezen de túlélnek,vagy véget vetnek a világnak nevezett kátránytó mélyén való bolyongálásnak.

2016. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem!


Majd ha a kedvenckéitek is úgy állnak a másikhoz akkor lehet toleránsat játszani.



Apropó, a "23 millió román" nem zavart? Vagy akkor nem számított mert a főnökeid az általatok annyira utált határon túliak ellen uszította a hozzád hasonlóakat? :D


Vagy ha azok nincsenek kéznél akkor uszultok a vidékiek, jobbosok, satöbbik ellen.

2016. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Majd ha a migránsok kezdik a példamutatást, akkor majd mi is elfogadóak leszünk. Addig meg menjenek haza.
2016. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Fundamentalista, középkori mentalitású valláskárosultakkal szemben nem vagyok toleráns. Egy cseppet sem. Akár muszlim, akár keresztény.
2016. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is csak egy életem és családom van. Ez a tartsd oda a másik orcád a bigott keresztényeknek való. Ebbe fog belepusztulni Európa. Mindenkinek joga van megvédeni a saját tulajdonát. Menjenek haza és ott keménykedjenek a honfitársaikkal.
2016. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Uramisten :D ez komoly kérdés?
2016. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
De, elfogadónak kellene lenni, és egy jobb országban azok is az emberek. Persze az itt írogató fajgyűlölőknek ezt hiába mondod.
2016. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!