Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szólnak az Orbán...

Ehhez mit szólnak az Orbán Viktort, a kormányát, és a Fideszt ócsárlók?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 24. 20:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért, de mandinert, de a mi családunkban azt tartjuk, értelmes ember nem olvas.

Ha érdekel, azért mert rendkívül elfogult szennyportál.

2016. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az eredeti cikket a Financial Times írta... azt is egy elfogult szennylapnak tartod?
2016. szept. 24. 20:43
 3/29 A kérdező kommentje:
Egyébként elfogult szennyportálok az index, a 444, a Magyar Narancs, az atlatszo.hu, stb...
2016. szept. 24. 20:44
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Arrol a 3000milliard ellopot nyudijrol nem irnak. Angliaban ha egyszeruen lenyulnak a nyugdijjakat 100 evig nem kellene dolgoznia senkinek.
2016. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
És? Ettől most akkor essek hasra? Olcsóbb lesz holnaptól a kenyér vagy a benzin? Ja, a benzin most fog emelkedni egy adótörvény miatt.... Engem nem érdekel mit ír és kicsoda valahol más országban. Én annak hiszek amit látok és élek.
2016. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Arra még nem gondoltál, hogy a statisztikai hivatal jelentései hamisak ? Rákosi pajtás idejében sem lehetett hinni az ilyen jelentéseknek meg a sztahanovista teljesítményeknek.
2016. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

A következőt szólom:


RÜHES FIDESZ

2016. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Tekintve, hogy a cikk nem ír semmi konkrétumot, (a liberálisok szidását leszámítva) így nem hiszem, hogy bármilyen véleményt lehetne mondani róla.


"Orbán Viktor miniszterelnök jobboldali programja csodát tett a magyar eszközárakkal"

Ez pedig rohadtul nem jelent semmit.


Mivel nem vagyok FT előfizető, így sajnálatos módon az eredeti cikket nem tudom elolvasni.

2016. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha megmutatod azt a Financial Times cikket el is hiszem, hogy ez van benne, addig meg vannak fenntartásaim, hogy az MTI mennyire őszinte.
2016. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Bedőlt a Fidesz hazugságainak. Nem csökkent az infláció, nem nőttek a reálbérek, és a munkanélküliség sem csökkent, csak a meghamisított statisztikák állítják. A nyugdíjak reálértéke sem nőtt, hanem csökkent.

Nem a médiának hiszek, hanem annak, amit tapasztalok.

2016. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!