Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mire szavaztok a népszavazá...

Ti mire szavaztok a népszavazáson?

Figyelt kérdés

Elég provokatív kérdés, csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.

Szerintem ha az ország jövője a tét akkor mindenképpen nemmel szavaznék, hogy biztonságban tudhassam a jövőben a szeretteimet. De ugyanakkor én nem tudhatom milyen az amikor egy embernek már nincs veszítenivalója, és elindul egy szál batyuval otthonról amit lehet soha többet nem fog látni és átutaz egy fél világot.

Ugyanakkor az biztos, hogy a fejlett országok miatt olyan a helyzet ott amilyen, szóval azt gondolom nekik kéne meginniuk ennek az egésznek a levét, nem nekünk.



2016. szept. 25. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

#nemlesszittsemmiféleterror & #csakorbánkorrupciójáróakarják elterelni


[link]

2016. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ennek egyelőre nincs semmiféle valóságalapja, és kérlek a kérdésre válaszoljatok.
2016. szept. 25. 13:11
 3/17 tetro ***** válasza:
54%
Nem megyek el. Ertelmetlenul szorunk ki milliardokat. Ehhez nem kivanok asszisztalni meg egy ervenytelen szavazattal sem.
2016. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Semmire, mivel el sem megyek. Az egész cirkusz Orbánról szól, nem a migránsokról. Magyarországra amúgy sem akar egy darab migráns sem betelepülni (azok sem hülyék), innentől kezdve meg miről is van szó...??? :)
2016. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
én se megyek, max rajzolok egy péniszt a szavazólapra, gondosan ügyelve arra, hogy véletlenül se legyen egymást keresztező vonal egyik körben sem.
2016. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

A véleményem a népszavazásról: környezetszezés és pénzkidobás!! Nagyon szomorunak találom, hogy ennyi buta ember van Magyarországon!

Az arabok, mert valjuk be ez roluk szol, eddig is itt voltak, a köruton a pénzváltok, telefonos üzletek, gyros büfék stb... ha betértél tőlük vásároltál!

Vannak / voltak törvények szerencsére elég szigoru feltételei vannak itt a tartozkodasi illetve a letelepedési engedelyeknek ahogy menekult vagy oltalmazott statuszt sem adnak itt könnyen.

A kötelezö 1200 fő befogadása sem ugy zajlik, hogy tessék itt vannak és ha tetszik ha nem itt maradnak!


Ja és nem megyek szavazni.

2016. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Még nem döntöttem el, h ne menjek el, vagy elmenjek és érvénytelenul szavazzak.
2016. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Úgy tervezem hogy megyek és igennel szavazok, de nem biztos hogy lesz rá időm.


Az ország jövője szempontjából ez a szavazás semmit sem ér, mert nincs kötelező érvénye se az EU-ra, se az Országgyűlésre.

2016. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát en is ezen gondolkoztam, hogy ha az EU kitalálja ezt a kötelező betelepítést akkor azt Orbán hogy vétózza meg? Mert elvileg mi is az EU-ban vagyunk...
2016. szept. 25. 14:31
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
nem kell ezen kérdező gondolkodni, orbánnak kell a támogatás ahhoz, hogy hatalmon maradjon, ez a népszavazás pedig egy nagyon jó ürügy. Esetleg ezzel tesztelik, hogy meddig mehetnek el marketingben a közelgő választások előtt, nehogy a rossz kommunikáció miatt ne legyen meg a következő 4 év.
2016. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!