Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ha Kossuth vagy...

Szerinted ha Kossuth vagy Széchenyi élne akkor melyik pártra szavazna?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 00:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%
Budaházy nem bűnöző, hanem szabadságharcos, amit a mai kor - tisztelet a kivételnek - nem képes elfogadni...
2010. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 bumbi02 ***** válasza:
53%

szabadságharcos xD xD xD mióta a börtönben ül tényleg harcol a szabadságáért...


mitől szabadságharcos? attól hogy felbujtotta az embereket a rongálásra, arra hogy törjenek zuzzanak? tényleg jobb lett ettől az országnak azóta kánaán van mióta kövekkle bedobtak bár üzletet meg felgyujtottka pár autót a hazánkért... vagy attól szabadságharcos hogy megrongált egy emlékmüvet? megyek minjár itt kaposváron a petőfitérre letöröm a petőfi orrát és én is szabadságharcos leszek.. na?

2010. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
a helyzet, az hogy szerintem mindketten a jobbikra. Széchenyi is felismerte később, hogy Kossuth politikája sokkal jobb volt mint az övé, igaz veszélyesebb.
2010. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyakam tenném rá, hogy: JOBBIKosok lennének mind ketten.
2010. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%

A liberalizmus kora leáldozott, abban a korban lehet, hogy én is liberalizmus mellett álltam volna, de most már ennél liberálisabbak ne legyünk már! Vége!

Egyértelműen Jobbikosok lennének, viszont igyekeznének megbuktatni ezt a láthatóan rosszul működő demokráciát. Petőfi pedig tényleg ott ülne Budaházy mellett...

2010. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
45%

Kossuth Konföderációt akart, és ehhez az EU áll a legközelebb, ergo Kossuth soha nem szavazna a Jobbikra.

Széchenyi még talán, de ő is inkább FIDESZ, de akkor ő már csókos lenne (párton belül).

2010. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyikre sem. Alapítanának XD
2013. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!