Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhetőnek tartod, hogy...

Elképzelhetőnek tartod, hogy ezzel az erőszakos, mindenkit hülyének néző propagandával Orbán valójában el akarja bukni a népszavazást?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem zárnám ki. Egy bukás jót tenne az imidzsének, megmutathatná azt az arcát is végre, ami nem annyira diktátori, meg lehetne megint bűnbakokat gyártani, embereket megosztani, ellenségeket kreálni, és "bebizonyítani", hogy az emberek akarata szent...

2016. szept. 28. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Csak nem...

Bár ja, az ellenzék sehogy sem jön ki jól ebből, hisz ha a NEM nyer, Viktornak megint igaza van, ha az IGEN/bojkott nyer, akkor a ördögtől való elenzék (ballipsi, migrácsimádó, hazaáruló, antimagyar, zsidó, háttérhatalom stb...) a haza vesztét okozza, újult erővel kell elnyomni őket

Naja, politika, milyen jó...

2016. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ez a fajta propaganda működik. Sokszor bebizonyították már. Ha nem érzed, az azért van mert nem vagy ostoba. De az emberek többsége az.
2016. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tartom elképzelhetőnek, szerintem szereti hallani, hogy igaza van.
2016. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van a kettesnek, csak a gondolkodó embereket irritálja ez a fajta propaganda, és sajnos ők vannak kevesebben. Sokan azt sem tudják mi a kérdés pontos szövege, de azt már tudják, hogy nemmel fognak szavazni. Miért? "Mert azt reklámozzák mindenhol".
2016. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Én nagyon fideszfóbiás vagyok, de azt azért be kell látnom, hogy most a biztos pusztulástól mentette meg a magyar népet.
2016. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
@6 Az őszinteség nem propaganda. Csak az dől be a Fidesz folyamatos hülyéskedésének, akinek alacsony az IQ-ja.
2016. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az biztos, hogy tartósan nem lesz kétharmada valakinek, aki mindig tudja a tutit, aki nyíltan nagyképű. Ha viszont ebből vissza tud venni időnként látványosan, vagy jól tud kezelni egy nyilvános, egyszeri bukást, az később még nagyon a hasznára válhat!
2016. szept. 28. 22:04
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Arra ott volt a netadó. Sajnos ezt úgy ahogy van benyelik az emberek. Amit sokszor ismételnek az igazzá válik.
2016. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném,mert szerintem hat az emberekre ez a fajta propaganda.Sikeres.
2016. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

"Az őszinteség nem propaganda."


a szánalmas lenéző "kiajanihátneti:P" stílusotok keményen irritáló, és még prpagandljtok is


hé! gondolkodtatok már miért esélytelen kormányt alakítanotok?

2016. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!