Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Teréz körúti robbantás óta...

A Teréz körúti robbantás óta minden nap van már "gazdátlan csomag", ráadásul pont október 2. előtt?

Figyelt kérdés

Előző napon a Liszt Ferenc repülőtéren volt "elhagyott csomag", most meg a Margit hídon...

Most őszintén, ezt a kormány csinálja szándékosan?


[link]



2016. szept. 29. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább trollok csinálják, már ők is csak röhögnek ezen az egészen.
2016. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek lettek óvatosabbak, nőtt a félelem a robbantás miatt, ez természetes.
2016. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha kiderülne valamelyik csomagról hogy valódi bombát tartalmazott, el tudom képzelni, hogy a kúrmányzat keze van a dologban. Főleg akkor buktatnák le magukat, ha október 2. után egyszer csak megszűnnének a gazdátlan bombácskák.
2016. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valószinűleg eddig is voltak elhagyott csomagok, csak a kutya sem figyelt rájuk. Most meg mindentől összeszarják magukat az emberek.
2016. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Na a kormányidióták már megjelentek lepontozgatni :D remélem, az egyik bombermen az ő valagukba is applikál egy kis szeretetcsomagot :DDD Az lenne csak az igazán bombás, akarom mondani pompás :DDDD
2016. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ma a suliban én is láttam egy gyanús táskát. Ránézésre volt vagy 15-20 kiló, jól megtömve. Lehet rendőrt kellett volna hívni, bár még nem robbant fel az iskola...
2016. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig sem voltak ritkák az elhagyott csomagok,táskák,különösen repülőtereken,állomásokon.Csak az elmúlt évek európai "eseményei" miatt,most sokkal érzékenyebben reagálnak az emberek az ilyesmire.
2016. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Már hogy lehetne ez kormánypropaganda vagy megfélemlítés?!

Ugyan gondolkozzunk már, ez a pesti robbantás is pont hogy a liberális ellenzéknek jöhetett volna jól ha ki tudták volna használni. Simán lehetne ellenkampányolni azzal hogy nasze neked Fidesz-KDNP a magyarok is robbantgatnak nem csak a muszlimok. Meg hogy a magyarok is ugyanannyira terroristáskodnak mint a muszlimok csak velük riogat a kormány ésatöbbi,ésatöbbi. Csodáltam is hogy egyik paraszt se hozakodott elő ezzel. De nem baj ez is csak egy újabb bizonyíték a nyomorult ellenzék töketlen viselkedésére.

2016. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Folyamatosan indokolni kell a TEK meg Bakondi főtanácsadó Úr létezésének fontosságát.
2016. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne mondd már nekem, ha valami nem szimpi számomra, akkor már "ballibsi" vagyok!

Szánalmas vagy, utolsó!

2016. szept. 29. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!