Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még itt valaki, aki most,...

Van még itt valaki, aki most, a népszavazási kampány miatt ábrándult ki a Fideszből, pedig anno 2014-ben rájuk szavazott?

Figyelt kérdés
Velem ez történt. Ha meghallom a tévéből a migráns vagy az illegális bevándorló szavakat, már feláll a hátamon a szőr! Ha meglátok egy plakátot, köpni támad kedvem! Miért kell valamit 10000x elmondani, miért kell ennyire agresszívan kampányolni, ekkora erővel nyomatni a saját véleményt?! Miért nem lehet megtisztelni az embereket azzal, hogy nyugodtan, értelmesen érvelek? Miért kell ezt a témát rágni állandóan?

2016. szept. 30. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
true. en mar korabban kiabrandultam, de ez sem segitett...
2016. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én mindig is utáltam őket.
2016. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizonyosan van néhány. Sokra nem tudnék gondolni, a beetetés remekül működik. El kell olvasni itt néhány bejegyzést, rögtön látszik, milyen népszerű a megvezetés.
2016. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2014-ben sem rájuk szavaztam, de egyszerű az ok, hogy miért fröcsögnek ennyit róla.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

Amit sokszor ismételnek, IGAZNAK TŰNIK.

2016. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg túltolták egy kicsit, de alapvetően igazuk volt.

Emiatt nem sokan ábrándulhattak ki a Fideszből.

2016. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kvótakampányt még megettem, de nem bánom. Sokat dolgoztam nem volt időm olvasni. Nekem az olimpia rendezésnél esett minden le hogy köpönyegforgató, a demokráciagyilkolás, a lopás mértéke.


azt nem mondom hogy soha fidesz, de hogy soha Viktor az biztos

2017. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!