Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vicces az amit az...

Szerintetek vicces az amit az MKKP (kétfarkú kutyapárt) csinál?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem gondolom annak. Nem tudom velem van-e a baj. De elég komoly dolgokból űznek gúnyt, amiből szerintem nem kellene.

2016. szept. 30. 14:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%

9:

Szóval akkor téged nem zavarnak a hazugságok. Ok, csak akkor fizessétek ti az elvtársaiddal az uszító plakátokat, ne az én zsebemben nyúlkaljatok!

2016. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%

Én nekem nincsenek elvtársaim.

Egyik pártra se szavaztam sose.

De a gyűlöletkeltés jó, mert így nem járunk úgy mint Svédország. Ők is abban a hitben éltek, hogy ők csak szerencsétlen menekültek, akik egy jobb életre vágynak. Most meg ki se lehet menni az utcára mert mindig történik valami. Csoportos nemi erőszak, késelés, robbantgatás, keresztények elleni bűncselekmények.


Tehát jobb ha gyűlöletet szít a szívedben a Kormány mintsem hogy naivan beengedjétek őket nem? Néha szükség van piszkos dolgokra a győzelemért. Bár ha megnézzük eléggé nevetségesek ezek a menekültek. Nemi erőszak. Túl nagy vagy kicsi a cerka? Bár... olyan fejjel ami nekik van nem csodálom, hogy nem megy a csajozás. Az ilyeneknek csak az erőszak megy. Nekem sose kellett erőszak a csajozáshoz. :)


Az meg egyenesen nevetséges, hogy egy mesekönyv elolvasása után azt hiszik, hogy a meselény azt követeli tőlük, hogy irtsák ki a világ 60%-át. Ennyi erővel én is csinálhatnám ezt. :) Véged mert nem hiszel a Mosóhódban/Jézusban/Allahban/Pikachuban. :DD

2016. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

12:

Ha gondolkodás nélkül, nyíltan kormánypropagandát hirdetsz, akkor légyszi ne hazudd már, hogy nincs pártod, mert így az egészet hiteltelenné teszed.

2016. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%

Az előbb írták lent, hogy ha elítéled a Kereszténységet akkor az emberek szemében Iszlamista vagy. Nos nálad ugyanez a helyzet állt elő.


Mert ha én egyet értek egy taktikával akkor én biztos Fidesz-es vagyok vagy Jobbik-os vagy valami más. Az ország lakosságának a 60%-a legalább sose megy el szavazni, de a NEM válasz tetszik nekik. Akkor most ők is Fidesz-esek? Semmi értelme a mondandódnak.



Én 27 éves vagyok amúgy, nem 50 éves nyugdíjas aki unatkozik és ezért beáll valami párt mögé és ossza az észt nap mint nap. Egyik párt olyan mint a másik. Mert hát bárki is nyer a mi fizetésünk nem lesz több. Pont olyan kevés a pénz meg a meló mint a Gyurcsány idejében.

2016. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
18%
Lehetnének humorosabbak és lényegre törőbbek is a plakátjaik, de azért a kezdeményezést díjazom.
2016. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem teljesen mindegy hogy viccesek -e a plakátok, a lényeg hogy kirakhatják őket, következmény nélkül. Nem értek egyet semmiféle cenzúrával. Ha az "emberi érzés" a cenzúra ürügye, akkor pláne nem.


Ahhoz hogy értékeld az MKKP humorát szerintem kell egy bizonyos szintű cinizmus. Aki nem látta a helyzet komikumát a magyar nyelvű, Magyarországon elhelyezett, de Brüsszelnek/migránsoknak szóló plakátokban, az valószínűleg nem fogja értékelni az MKKP "ellenkampányát".


Utálok viccet magyarázni, nem is megy jól, de azért megjegyzem; az MKKP plakátjai nem szolid érvelésen vagy ellen-propagandán alapszanak, hanem a Fidesz szintjére süllyedéssel űznek gúnyt a kormányból.

2016. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha elég komoly dolgokat kisajátítanak, meghamisítanak, meggyaláznak, meghazudtolnak, az egy kicsit nagyobb probléma.

Ha valaki csak a következő betűig lát, persze lehet, hogy ezt nem ismeri fel.

Megjegyzem, az irónia, szarkazmus, paródia és társai a világirodalom elismert, nagy fajsúlyú részébe tartoznak. Persze ehhez kellően széles látókörű emberre is szükség van. A MKKP nem tör irodalmi babérokra, megelégszik, ha az emberek rádöbbennek, mibe akarják belerángatni őket.

2016. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 kovpet ***** válasza:
0%

"párhuzamot vonnak a migráns csürhe és a nyugaton dolgozó magyarok között"


Csürhe? Bombatámadás, pár ezer kilométer séta és pár rendőri verés után megnézném a frissen vasalt öltönyöd meg a zárt oszlopban vonulásod azért.


Az meg tény, hogy a migráns szó mit jelent. Ez illik arra is, aki megy, meg arra is, aki jön.

2016. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%

Én röhögtem 1-2 plakátjukon.

Kérdés persze, hogy egy "viccpártnak" honnan van pénze ekkora kampányra. Többször érik el az átlag járókelőt, mint a Fidesz közpénzből rendezett műsora.

2016. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
14%
#19 pontosan lehet tudni honnan van pénzük, magánszemélyek adományaiból, amivel egyébként kb. költségvetés szintjén el is számolnak
2016. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!