Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törlik villámsebességgel...

Miért törlik villámsebességgel a Kutyapártos kérdéseket?

Figyelt kérdés

#mkoplm
2016. szept. 30. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlik, a te kérdses alatt is listáz egy csomó "kapcsolódó" kérdést, akkor meg főleg ha MKKP tag-re keresel...
2016. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Az adminisztrátorok nagyon félre hajlóak. Baloldalt támogatják. Számtalan példát láttam hogy az ugyan olyan alpári módon feltett kérdést ami a Jobbikot vagy a Fideszt szídta meghagyták, míg a baloldali pártokat szidó kérdést nem.


Kommentekben is ugyan ilyen kettős mércével szelektálnak.

2016. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem elkötelezettek politikában a pártatlanság mellett.
2016. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Mert hülyeségeket mondanak.

Szavazz érvénytelenül vagy mit láttam ma is egy plakáton.

Ja aztán majd sok igen lesz és ki tudja mi történik. Nem akarok No-Go Zónákat csak mert a többi ország vezetése inkább eltitkolna mindent és fizetné az állatok segélyén semmint hogy kipaterolja őket Európából.

2016. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

66% nem az én kérdésem volt.

Az valóban törlésre érett trágár kérdés volt, törölték is gyorsan.

Még a baloldalra vonatkozó kérdéseket se törlik ennyire, volt olyan kutyapártos kérdés ami nem volt trágár mégis egy perc alatt letűnt.

2016. szept. 30. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Konkrétan mire gondolsz komcsi. A hazaárulózós kérdést én jelentettwm, úgy gondolom jogosan, ezért törölték. Elképesztő vastag bőr van az újkommunisták pofáján, hogy még ők hazaárulóznak.
2016. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

66% olvasni nem divat? :D


"66% nem az én kérdésem volt. "

2016. szept. 30. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
7-es válaszomból hol derül ki, hogy nem fogtam volna fel, hogy nem a te válaszod volt a hazaárulós? Látom a szövegértés nem megy. A kérdésem tovabbra is az, hogy mi volt az a kérdés, amire te gondoltál?
2016. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:

"Nem akarok No-Go Zónákat"


Akkor ne ment a Parlament felé.

2016. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom,akkor törlik,ha provokatívak,mocskolódóak(bármely "irányba" is).Legalábbis,én elég sok "Kutyapártos" kérdéssel találkozom mostanában,nem hiszem,hogy kimondottan az ilyenekre "utaznának".
2016. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!