Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Üdv! Egyeseknek miért érdeke...

Üdv! Egyeseknek miért érdeke hogy igennel szavazzanak, és migránsok jöjjenek ide? (nem provokálok, csak kíváncsi vagyok! )

Figyelt kérdés

Akik igennel szavaznak miért teszik ? Az hogy valaki nemmel szavaz értem a motivációját: nem szereti őket, fél tőlük, szerinte károsak az országra, stb.

De aki igennel, annak mi az érdeke ?

Segíteni akar nekik ? Szerinte jót tennének az országnak ? Vagy mondjuk bejönnek nekik ? :D

Csak kíváncsi vagyok hogy míért!



2016. okt. 1. 21:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, be kell adnuk, valóban. Nézd akkor meg, mennyit adtunk és mennyit kaptunk ;)
2016. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy sokuknak pillanatnyi haszna lenne a frissen jöttekből.


Mint pl. szakképzetlen, alapfokon magyar nyelvet tanító embernek, vendégházat üzemeltetőknek.

Mert jobb 1-2 évre fix jövedelmet kapni állami pénzből, mint az 1-2 hétre pihenni vágyókat állandó váltásban kiszolgálni.


Könnyebb lenyúlni a pénzből is valamennyit.


Ausztriában, Németországban is a legjobb jövedelem egy-egy faluban az olyan gasthaus volt, ahol az állam menedékkérőket szállásolt el. Az ő kajájukból ellopott mennyiségből voltak a hétvégi partik, ahol alkalmi munkára egy kis jövedelmet is adtak az ottlakóknak.


Semmi elvet nem kell keresni, minden hangzatos szólam mögött nyereségvágy van. És nem érdekli őket, hogy hosszú távon másoknak mennyibe kerül.

2016. okt. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!