Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok, hogy csak...

Ehhez mit szóltok, hogy csak Vas megyében haladta meg a részvételi arány az 50%-ot? Miért pont Vas megye?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vas megyébe sok olyan munkalehetőség van amire ugranának a migrános (betanított munka 3 műszakba). A helyiek próbálják elkerülni a betelepítést. De itt van például BAZ megye, tele cigányokkal. Ide akkor se jönnének migránosok, ha engednénk nekik. Nem fél itt senki a betelepítéstől. Nem véletlenül volt itt alacsony a részvételi arány.
2016. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 11:


"Vas megyébe sok olyan munkalehetőség van amire ugranának a migrános (betanított munka 3 műszakba)."


Közismert tény, hogy a migránsok nem akarnak dolgozni.

2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én Vas megyei vagyok, és értem az eredményt. Mi látjuk, hogy mit művelnek! Nem féltjük az munkánkat, mert rengeteg betöltetlen állás van. Az osztrákok pedig nem vesznek fel akárkit, kemény feltételei vannak. A kis határokon pedig nem állítanak meg. Mindenkinek közelről kellene látni a helyzetet, hogy fel tudja mérni a veszélyt.Ez nem a pártokról, hanem a jövőnkről szól! Ha a szomszédodba telepítenek csak 10-20 migránst, majd megtudod!
2016. okt. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!