Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mentek el sokan a...

Tibor019 kérdése:

Miért nem mentek el sokan a népszavazásra?

Figyelt kérdés
Ennyire baloldaliak lettek volna vagy más áll a háttérben?

2016. okt. 3. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Vona sem ment el a népszavazásra, illetve a 'nemkurucinfos' jobbikosok sem. Egyedül a Fidesz állt ki a szavazás mellett.


Egyszerűen mindenki más látta azt, hogy a népszavazásnak semmi értelme nincs. Ez nem a jobb- és baloldalról szól, hanem arról, hogy az emberek birkák-e vagy tudják-e használni az eszüket.

2016. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: "Vona sem ment el a népszavazásra"

Akkor most nyisd ki szemed, nyisd ki szád, ott a kép róla hogy elment, családdal:

[link]

2016. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert értelmetlen volt.

Egyértelmű volt, hogy ezt a szavazást Viktor saját magának rendezte. Írtak egy manipulatív kérdést, jól megmondták mindenkinek mire kell szavazni és annyi.

Ráadásul tudható volt, hogy a kvótáról szó sincs.


Egyszerűen... nem volt célja, az emberek nem érezték, hogy bármi el is dőlne, sem azt, hogy egyáltalán kíváncsi-e bárki a véleményükre.

Milyen véleménynyilvánítás az, ha megmondják mire kell szavazni?

Ráadásul nem valós infókkal bombázták a népet. Aki figyelt láthatta, hogy uszítás volt, nem pedig tájékoztatás. Rengeteg dolog összemosódott, eltorzult.. az emberek érzelmeire alapoztak, nem véletlenül, és nem sikertelenül.


A lényeg az, hogy sokan, akik nem is látták, hogy alaptalan az egész népszavazás, még őket is eltántorította az az agresszió, amivel elküldték őket NEMelni, és emiatt inkább elzárkóztak az egésztől.


Lelombozó volt ez az egész.

2016. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nekem bélsár kipakolásom volt tegnap a kórházban. Ha nem lett volna, akkor lehet elmentem volna szavazni nemmel.
2016. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként lett volna értelme, ha tényleg az történik, amit megszavaznak. De most hiába, úgy is ha össze jött volna az 50%+1, és a NEM, akkor is valószínűleg valamilyen úton módon elintézték volna, hogy betelepítsék a migránsokat. Ha mondjuk az MSZP lenne hatalmon, és ők lennének bevándorlásellenesek, akkor meg a Fidesz tenné ugyan azt, amit a balosok műveltek. Erről ennyit. A cél úgy is az EU-ban az, hogy eltüntessék a nemzetállamokat, azzal, hogy beengedik a sok arabot, elérhetik. A sok öltönyös gazembert az nem érdekli, hogy ennek komoly geopolitikai következményei lesznek, csak az, hogy a money meglegyen. Egy kicsi ország népszavazása nem mérvadó, Brüsszel a pofánkba röhögne. A brit kilépés se változtatott semmit.
2016. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részemről volt jobb dolgom. Választásokra természetesen majd elmegyek, de ebben a népszavazásban nem választani kellett, csak egy politikai eszköz volt.
2016. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lexartam


mért?

mert fölösleges pénzkidobás e nélkül is lehetett alkotmányt módosítani

amúgy is a narancsdiktatúrába nem számít amit a nép akar az számít ami a fűrernek fontos: kisvasút, stadion stb

2016. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt tudom én miért nem mentem el. azért mert unom hogy orbán irányít. ez az ország sokkal másabb is lehetne így azt várom most megfingatja a baloldal. talán sokban volt még ilyen
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mentek el kevesen, mert ez a kérdés egyrészt önmagában is teljességgel értelmezhetetlen annak ismeretében, hogy a Fidesz hogyan is politizál valójában az EU parlamentben, másrészt meg - ami fontosabb - az égvilágon semmi ráhatása nincs arra, hogy hónap végén mennyi marad a farzsebben, bukszában. Tessenek kiírni egy népszavazást arról, ami a béreket-adókat komolyabban érinti, egyből lesz itt részvétel, meg érvényesség...
2016. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!