Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komoly hogy a Fidesz...

Most komoly hogy a Fidesz tűzijátékkal ünnepli győzelmét?

Figyelt kérdés

Népszavazást elbukták. Nem lett meg a kellő számú szavazó. Elpocsékoltunk rengeteg milliárd forintot POTYÁRA. A semmiért. Hatalmas kudarc volt ez a Fidesznek.



Erre ezek tűzijátékkal ünnepelnek s a híveik elhiszik hogy győztek?



2016. okt. 3. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ők ünnepelnek mindig, még tűzijáték van...addig pont okt. 1.-én tettek magasabb jövedéki adót az üzemanyagra. Nem érzed a törődést?!
2016. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A híveik akkor is elhinnék, hogy győztek, a egyetlen kérdőjelből állt volna a kérdés és hárman mentek volna el rá.
2016. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Erről 1 vicc jut eszembe:


Antiszociális kismalac biciklizik az erdőben, majd az egyik fánál egy iszonyatos nagyot zakózik...összetörik a bicikli, szegény kismalac is szemmel láthatóan jól megüti magát.

Arra jár a jótündér és így szól: - Jaj, szegény kismalac! Nagyon megütötted magad?

Mire a kismalac: - Kuss, én így szoktam leszállni...


Válaszolva: Ezt mindenki borítékolta, hogy a kormány ünnepelni fog, bármi is lesz, kihozzák belőle, hogy győztek.

2016. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Biztos úgy gondolják, az a 98% nem olyan nagy bukás. Pedig mindenki tudja, hogy Gyurcsåny nyert, ő maga is elismerte.
2016. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Miről beszéltek. Itt nincsenek nyertesek, vagy vesztesek. Volt egy kérdés, amire az emberek válaszoltak.


Ennyi.

2016. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
A szavazás felesleges volt. Nem hiába, hogy mi lesz azokkal a népekkel már eldöntötték nyugaton. Olyan asztalra meg nem sz@.rik az ember ahonnan pénzt kap. Orbán ezt tette. Nem lenne meglepő ha kivágnának ezért minket az euból... Én sem értek egyet azzal, hogy ezek az emberek itt telepedjenek le, de olyan helyzet miatt mint ez ami eldöntött nem fogom az időmet pazarolni, és Orbán ha módosítja az alkotmányt, mert azt is akarja, hogy rákötelezze az embert a szavazásra. Milyen alapon??? Akkor ez nem demokrácia, korlátozza a vélemény nyilvánítási lehetőséget. Mellesleg jót nem tesz a néppel. Azzal, hogy határon túli magyarokat is engedett szavazni, az meg egyenesen felháborító. Az a magyar kint él, kint adózik, ne szóljon bele abba ami itt történik. Még akkor sem ha kettős állampolgár. Sajnálom, nekem ez a véleményem, lehet egyeseknek demotiváló, lehet valakinek nem. Én így látom ezt a helyzetet.
2016. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

ki bukott mit?

elsőre elbuktunk 15-20 milliárdot egy népszavazásra aminek az eredménye lényegtelen hisz alkotmányt módosítanak MEGINT


aztán a tüzijátékot honnan szedték? biztos nem az államkasszából

de én boldog vagyok hogy ilyen sok adót befizethetek a 2 fent említett fölösleges dolgokra

2016. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!