Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyírta ki a Népszabadságot?

Ki nyírta ki a Népszabadságot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 15:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem Rogán Antal helikopterezése, vagy egy meg nem jelenthetett cikk, info. Nem akarok senkit se hibáztatni szerintem csak hatalom logikája a hibás. Ez mind csak értünk van.

https://www.youtube.com/watch?v=ejPeY8s_UkA

https://www.youtube.com/watch?v=Dgt7tCMVrok

Biztos én vagyok túl gonosz ember, hogy politikát látok egy népszerű, és sikeres poltikai napilap megszűnés mögött. Kormány csak egy áldozata a véletlen egybeesésnek.



Az újságírás színvonala Népszabadsággal együtt és nélkül is nagyon alacsony. Ki lesz az utolsó ellenzéki média?Rtl klub vagy ATV vagy senki által nem olvasott Népszava?


Ezt akartuk éljen a Fidesz! Éljen a sajtó szabadság!

2016. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ők maguk?
2016. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#16:A Napi.hu szerint,az elmúlt 10évben 74%-al csökkent a lap példányszáma,2007óta 5milliárdos veszteséget "termelt" és az idei évben és nagyon veszteséges.Legalábbis,a kiadó szerint.Szerinted,tavaly 134milliós nyeresége volt.Most akkor mi az igazság ezügyben és hol lehet erről hiteles adatokat látni?
2016. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Az hogy mi veszteséges ill.nyereséges egy kis tili-toli,vagyis könyvelés kérdése!
2016. okt. 9. 06:51
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

5csiliárdnál?

Oda már tényleg kreatív könyvelés kellene.

Az összes újságot be kéne zárni mert mindegyik pártpolitikai érdek mentén ír.Amig a szocik tejeltek tavalyig addig nem is volt gond.Ahogy magától kelkett volna megállni a piacon,egyből tönkrement a népszabi.

Én magam sem vettem újságot sok éve már.

Mért fizessek a sok hazugságért ha a neten ingyen olvashatom az igazat?!

2016. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az állami média is veszteséges, még sem zár be. Pedig idén már 70 milliárd is kevés volt, kértek mellé.


Amúgy aki azt hiszi ez a veszteségről szólt akkor téved, akkor bejelentik előre hogy mi lesz. Itt eladták szept.30-án és tegnap reggel kizártak mindenkit. Ez nem így megy sehol...

2016. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!