Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány új "megüzentük...

A kormány új "megüzentük Brüsszelnek" reklámja, csak engem bosszant?

Figyelt kérdés

Még mindig az adófizetők pénzét költik feleslegesen. Mikor ezer jobb, fontosabb dologra is költhetnék azt a pénzt. Ráadásul vicc az egész. Hisz, csak a magyarok látják, Junkerék nem :D

Felháborít amit mostanság a kormány csinál.

Korábban pedig nem volt gond a kormánnyal, de amit most "bevándorlás politikának" neveznek az szégyen.



2016. okt. 8. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem feleslegesen költik.

Ez a pénz mind az ő zsebükbe megy.

Ráadásul, még propaganda is van, ami az ő karámjukba tereli a birkákat.

Tiszta haszon a Fidesznek. Hogy megércség.

2016. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
téged nem a plakát zavar, hanem az, hogy a baloldalatok soha nem tudott ennyi embert az ügye mellé állítani
2016. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2#

Politikai értelemben, többen maradtak otthon, mint ahányan elmentek szavazni. Tehát több ember hallgatott a baloldalra :D Ergó nincs igazad!

2016. okt. 8. 17:05
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Én egy kicsit félek, mikor ezeket olvasom. Olyan, mint amikor a maroknyi magyar nép szembeszállt 56-ban a nagy szovjet hadsereggel. Nagyon forradalmi tett volt, de egy nagy szívás lett a vége. Meg egy csomó halott.

Szembe kell szállni, ha valamit nagyon nem akarunk. De valahogy diplomatikusabban.

2016. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ez nagyon téves következtetés, és ezt te is tudod.

Nagyon sok ember van aki soha semmilyen szavazásra nem megy el.

Aztán sok jobbikos sem ment el szavazni.


2018-ban ugyan ez lesz a felállás. Sokkal többen maradnak majd távol, mint ahányan a Fideszre fognak szavazni.

A te logikád szerint akkor a bal oldal fog nyerni.


Amúgy itt egy kis érdekesség. Tudod, hogy hívták azokat az embereket az ókori görögországban akiknek volt szavazati joguk de nem éltek vele?

2016. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5#

Nyilván, nem is gondoltam ezt komolyan. Poénosan akartam reagálni, a kommentre.


Viszont az, hogy a kormány most egy érvénytelen népszavazás eredményével kérkedik, és még most is abba öli a pénzt. Az tényleg felháborító. Ráadásul ők ezt komolyan is gondolják, nem úgy mint én az elöbbi kommentem. Amiről azt gondoltam, h egyértelmű h poén.

2016. okt. 8. 17:22
 7/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%

"Politikai értelemben, többen maradtak otthon, mint ahányan elmentek szavazni. Tehát több ember hallgatott a baloldalra"


Politikai értelemben 5 millió embernek nem ismert a véleménye. A Fidesz is mondhatja azt, hogy az az 5 millió áldását adta azoknak a szavazatára, akik elmentek. Akik otthon maradtak, ők végülis nem(mel) szavaztak. Tehát 8 millió ember áldását adta arra, hogy "NEM", 56 ezer ellenezte, 230 ezer meg széttrollkodta a szavazást. Az is véleménykifejezés, hogy elmész érvénytelenül szavazni. Az érvényességi küszöbbe az sem számít bele, véleményt fejezel ki vele, mégsem teszed le a voksod a győztes mellett. Mert így, utólag, azt mondasz, amit akarsz. Kb annyit ér, mint a leadott szavazatod :)


A reklám nem csak téged bosszant, dehát van Adblock, meg van kikapcsológomb a tévén. Úgyis csak a szenny árad belőle.

2016. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

#6


Akkor elhamarkodottan reagáltam. Ez azért van, mert sokan ezt amit te is leírtál halál komolyan gondolják. Ezért én már nem tudok nevetni ezen.

Persze ettől még az is tény, hogy nagyon csúnyán túltolta ezt a népszavazást a fidesz és irdatlan pénzt kidobott rá tök fölöslegesen.

De megmondom őszintén, hogy engem a balos, libsi károgás sokkal jobban idegesít, mint a fidesz bármilyen húzása.

2016. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

"Politikai értelemben, többen maradtak otthon, mint ahányan elmentek szavazni. Tehát több ember hallgatott a baloldalra :D Ergó nincs igazad!"


érdekes, hogy akkor a választásokkor miért halmozzátok a kudarcokat :/...

2016. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Jó pénz volt/van ebben. Ez az "üzenjünk Brüsszelnek" mutyi.
2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!