Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszabadság online felületé...

A népszabadság online felületét miért kellet leállítani?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert ugyanaz üzemelteti mint a nyomtatottat, ahogy a Facebook-nak is fizetni kell ha cégként van ott oldalad így hát az is leállt.
2016. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Hát ha valakinek két szája van, akkor mindkettőt be kell fogni, hogy kussoljon, nem? :-D


A cél az volt, hogy elhallgattassák az ellenzék egyik (még mindig az olvasottabbak közé tartozó) lapját. Ha csak a nyomtatott részét szüntetik meg, a megmaradó online változat a végén még világgá kürtölné, hogy politikai okokból szüntették meg ilyen hirtelen és ilyen furcsán a nyomtatott változatot.


Az mát csak hab a tortán, hogy így is kipattant a dolog, és megint ott tartunk, hogy csak a kormánynak és a fidesznyalogatóknak nem büdös a dolog, ezen kívül belföldön is, külföldön is mindenkinek.


Magyarország, én így NEM szeretlek!

2016. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#2


Már ne is haragudj én nem vagyok "fidesznyalogató" ahogy írtad, de nagyívben leszrom a népszabadságot.

Sőt örülök, hogy megszűnt.

2016. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:

Zavarta a Fideszes vezetést,az hogy van még újság,ami lerántja róluk a valódi leplet.Tudod,helikopter buli báró,Mengyi ügyei,luxus jobboldali urizálás...

Valószínűleg nyakig benne van a kormány a Népszabadság felfüggesztésében.

2016. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#4


Csak hogy tudd: én sem magát az újságot sajnálom, hanem magával az eljárással nem értek egyet, azt helytelenítem.

Nem így kell a politikai ellenfelet ellehetetleníteni, nem így kell győzni. Ezek "övön aluli" akciók, aljas, és inkorrekt módszerek.

A véleményem határozottan független attól, hogy jobb- vagy baloldali médiumról van szó.

2016. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


"Nem így kell a politikai ellenfelet ellehetetleníteni, nem így kell győzni. Ezek "övön aluli" akciók, aljas, és inkorrekt módszerek."


Igen aljas dolog volt egyértelműen. Ez nem is kérdés.


De az paradox amit írtál. Valakit ellehetetleníteni nem lehet korrekt és becsületes módon.

Valaki ellehetetlenítése az alapból aljas dolog.


Vagy van valami ötleted, hogy lehetetlenítenél el valakit becsületesen?

2016. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shai-Hulud ***** válasza:

@20:38


Igen, van. Rámutatnék a hibáira, és nyilvánvalóvá tenném, hogy az én oldalam miért jobb, és célravezetőbb, mint az övé.

2016. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!